bugün

fenerbahçe'nin kazanacağı maçtır.
Fenerbahçe sevdasıyla trabzondan atlayıp 19 saat yol katedip gideceğim maçtır.
fenerbahçe'nin farklı kazanacağı maçtır.

edit: beklentilerimin çok altında kalan maç. şahsen samsunspor'u kutlamak gerektiğini düşüyorum. orta sıra bir anadolu takımının ilk kez bu kadar sağlam bir defansif oyun sergilediğini gördüm. aristide bance'yi mainz'dan tanıyordum. oyunu ileriye gideceğine geriye gitmiş. (ki zamanında ispanya ve ingiltere'den gelen teklifleri rededip dubai'ye gitmişti...
istanbul Şükrü Saraçoğlu stadında Saat 19.03'de Başlayıp iLKER MERAL, ASIM YUSUF ÖZ, HAKAN YEMiŞKEN, MUSTAFA iLKER COŞKUN(4. Hakem) hakem dörtlüsünün yöneteceği maç.
seriyi devam ettirmek ve derbiye kayıpsız çıkmak için önemli maç. ligde toplanan puanların önemi olmadığı söylense de asıl şu anki statüde ligde alınacak her 3 puan çok önem taşıdığından kazanmalıyız.

skor tahmini yapmıyorum ama oynarsa emre belözoğlu bu maçta atacak gibime geliyor.
farklı alacağımız maç.
skor veriyorum: 4-0 ya da 5-1. * *
gökhan gönül 'ün dönüşüyle kadıköy'de şenlik havasında geçeceğini düşündüğüm maç, tahmini skor 4-1.
futbol federasyonu tarafından tüm maçlarla birlikte ertelenmesini beklediğim maçtır. insanlar enkaz altındayken futbol oynamak ve seyretmek biraz sakil kaçar kanımca.
ertelenmesi muhtemeldir.
diğer maçlarla birlikte ertelenmemesini beklediğim maçtır. her olayda yas ilan etmenin manası yok.
Fenerbahçe'nin namağlüplüğü sürdürmesi muhtemel karşılaşma.

http://babatorik.com/futb...e-samsunspor-23-ekim-2011
başlayan haftanın artık ertelenmeyecek maçıdır. haftaya trabzon, bursa ve galatasaray puan kayıpları ile başladığı için fenerbahçenin mutlaka alacağı maç.
skor tahminim: 5-1 veya 4-0. haa bunlar olmazsa 2-1 olur.
nafile maçtır. nafile namaz gibi yani. çünkü batıdan gelen haberler fenerbahçe için hiçde iç açıcı değildir.

http://www.spor3.com/uefa...ener-tehdidi-1055061h.htm
fenerbahçe'nin

mert
gökhan gönül
bekir
yobo
ziegler
özer
baroni
emre
stoch
alex
semih

onbiriyle çıkacağı maç. semih'ten artık birşeyler yapmasını bekliyoruz bu maçta.

edit:lan ilkonbiri yazmak da kabahat.
ülkemizde yaşanan ve üst üste gelen vahim olaylar sonucu taraftara çok büyük görev düşen maç.
michael fink'ten mutlak gol beklediğim karşılaşma.
Fenerbahçenin Mert, Gökhan, Bekir, Yobo, Ziegler, Özer, Cristian, Emre, Stoch, Alex, Semih ilk 11'i ile başlayacağı maç.
fenerbahçe'nin kazanacağı maçtır.
Şükrü Saraçoğlu Tribünlerinin "VAtan Sana Canım Feda" Diye inlediği karşılaşma.
işte bir kare, helal taraftara;

http://uludagbesiktas.blo.../03/antu-haberciligi.html
hakemin bekir'e yapilan penaltiyi es gectigi mac. hakem hakem diye aglayanlara gelsin.
Şehitlerimizi andık.
Maç öncesi şehitlerimizin isimleri teker teker okundu.. ve her bir isimden sonra 55 bin kişilik stadyum BURDA ! diye bagırdı
Futbolcularımız sahaya üzerinde Şehitlerimizin isminin yazılı oldugu siyah t-shortle cıktılar.. ve uzerinde yazı olmayan siyah bir pankart açtılar..
1 dakikalık saygı duruşu yapıldı..
Stadda su anda hiç bir pankart yok ve tum seyircilerin uzerinde siyah t-shorter var..
ilk yarısı 0-0 eşitlikle tamamlanmıştır.
Semih'in ilk on birde başladığı maçlarda görülen gol atma sorununu yine yaşadığımız maç.
fenerbahçede özerin yerine henrynin stoch'un yerine dianın girdigi maç.
güncel Önemli Başlıklar