bugün

Olmayan güncelleme.
Windows phone kullananlar p..ç mi lan bize niye güncelleme gelmedi.
sikiyim o sizin boktan guncellemenizi. HiKAYE iSTEMiYORUZ AQ. her hikayede aynı fotoğraflar oluyo zaten.
snapchat ekolü insta dan sonra wsap ı da ele geçirdi. olmamış.
yeni adı whatschat olmuştur.
başlığı okuyunca ilk önce google playde varlığını kontrol ettiğim ve gördüğüm 2.17.79 sürüm whatsapp messenger.
Hakkında yapılan yorumları görünce yapmaya korktuğum güncellemedir.
Çok güzel bence. Sözlükte görünce whatsappı sildim. Tekrar yükledim. Güncelleme geldi. Çok beğendim ama kullanmam büyük ihtimalle.
sırf yeni smiley ifadelerinin görüntüsünü beğenmediğim için birkaç güncelleme geride beklemekteyim.

görüntülü görüşme bile yok siz düşünün. *

bu versiyonu bana yetmekte, gayet güzel. *
Hani nerde lan durumlar?? Bok gibi aq Olm olmamış alın bunu burdan..
Edit: whatsappı sildim aga
bu hikayeler kısmını kullanan avel arkadaşlarımı göreyim de rehberden çıkartayım diye can atıyorum. siktir git instaya at burası yeri mi.
Neden uygulamaları aynılaştırıyorlar? instagrama hikaye özelliği geldikten sonra bir de bu çıktı. Saçmalık. Güncellemeyin. Cidden berbat.
(bkz: whatsapp status) güncellemesidir.
an itibarıyla güncelleme ile birlikte harakiri yapmış uygulamadır.

Edit;
güncelleme olarak gelmiyor. programı açık taslaklardan kapatıp tekrar açın, yeni versiyon karşınıza geliyor.
isyan edip yinede kullanacağımız uygulama olacağı için eleştirmek boşuna.
görsel
Whatsapp dur Allah'ını seversen ortalık karışık zaten.
heder ettin güzelim uygulamayı sayın zuckerberg yeter be adam nedir senden çektiğimiz facebook u bıraktın birazda whatsapp ın içine mi edeyim dedin anlamıyorum ki bu kadar para göz olma zuckerberg. teşekkürler.
berbat güncelleme.istemeyenin geçmeme lüksünün olmadığı güncelleme.üzdü..
Facebook'a satmayacaklardı güzelim uygulamayı.
Kişiler kısmını bitek benmi bulamıyorum biri aydınlatabilir mı.
Abartılı yorumlar olduğunu düşünmüştüm ama güncelleme sonrası ben de bariz olarak son halinin kötü olduğunu düşünüyorum.

Whatsapp olmayan akıllı bir telefon olması bu zamanda kolay değil. Gruplar vs var ama ben normal olarak bir iki kişi ile düzenli yazışıyorum.

Markette Zibil gibi benzer uygulama var birini beğenir indirip onu kullanırım. Benim için çok mühim değil. Facebook instagtam twitter snapchat kullanmayan birine koysa koysa whatsapp koyardi o da bu kadar koyar.
pardon ama, whatsapp havasının içine sıçmışsınız ki.
bu güncelleme yüzünden kişileri göremiyorum. daha yeni hayatımıZa girdi ama dur bakalım tutacak mı?.
Kişiler sekmesini bulamayınca grup kurarmış gibi yaptıran güncellemedir.

Bu nedir amk.*
darbe gibi güncelleme yapmışlar gecenin bir yarısı.

hiç bir şeye üzülmüyorum da durumum gitti, ben onu yazmak için ne uğraşmıştım be.