bugün

Intihar da bir secenek.
nazmiye diye geldim başkası çıktı. budunu sat anca öyle ödenir.
boğaz köprüsü tavsiye edilebilir, beton etkisi yaratacaktır.
Sanal çiftlik kurup süt sat.
insanlık ölmedi ya bi fatihanı okurum.
iş bul çalış..Allah büyük.
10 bin türk lirası borcum var diye üzülüyordum.. taa ki şu ana kadar.
25 000 dolar da bana ateşle

borcun 250 olur

düz hesap olur

öyle düşünürsün

küsurat kafa karıştırır.
Silah bu sorunun çözümü üstelik ugraştırmazda pratik tarif.
Ödeme amk banka borcu ise.

Ama kişisel borç ise kaçarın yok vururlar zaten.
görsel
kendi işini başlat.

https://www.youtube.com/watch?v=qJ-GMFFy6uo
Simon'un salomona borcu varmış eve gelmiş kara kara düşünüyor karısı ne düşünüyorsun diye sormuş Salomana borcum var ya! Var demiş karısı yarın ödeyeceğim param yok!
Karısı pencereyi açmış salomon salomon...buyur Komşu demiş salomon.
Simon'un sana borcu var ya var demiş salomon yarın ödeyecek ya ödeyecek demiş salomon... nah Ödeyecek demiş
Sonra simona dönmüş şimdi o düşünsün
Alacaklılar düşünsün.
Ayağına taş bağlayıp boğaz köprüsünden aşağı Atla kardeşim..
borcum vardı ve günü çok yaklaşmıştı birgün cebimi elime attım sadece 150 tl var. birininde ihtiyacı varmış ulan dedim bendeki para benim borcun yanında çerez parası bari o kişinin işini görsün dedim.

neyse bir yerden para geldi borcumu ödedim. artık ihtiyaç sahibi nasıl dua ettiyse
Bir sorunsal. 221 bin dolarlık iş yaparken yada borç alırken sordun mu ki şimdi dolar yükselirken sorup ağlıyorsun? Hesabını iyi yapsaydın. O çapta işe kafan basıyorsa cevabını da kendin bulursun bence..
kumar mı oynadın?
Düzelir Allah büyük diyeceğim ama dolar 8 e dayanmış, işsizlik tepede. Allah o kadar da büyük mü düşündüm bir an.
Gaç git buralardan.
üzerine bir şey varsa başkasının üzerine geçir, işin ve maaşın yoksa el de koyamazlar onlar düşünsün.
Ödeme. Zaten başka seçeneğin yok. Türkiye'de Türk insanı para da etmiyor. Suri olsaydın değerli olurdun.
Alt+f4. Olmadı ctrl+alt+delete görevi sonlandır.

Yine de sonlandır..
ctrl+shift+esc
taskmgr'nin kısa yolu windows'un yeni sürümlerinde üstteki gibi. ctrl+alt+del işe yaramaz. evet.
Alacaklılara ödeyemeyeceğini bildir artık onlar düşünsün.
koskoca ekonomi bakanı bile dolara bakmıyorum önemli değil diyor, sen niye takıyorsun kafana boşver bakma.
güncel Önemli Başlıklar