bugün

süper lig'in 16. hafta maçı.

fenerbahçemizin abdullah avcı'lı beşiktaş'a tokadı çakacağı maç olacaktır. 3 hafta kalmış.
beşiktaş rahat kazanır.
ersun şutlanır.
yine trafiğin anası skilecek caddede gün ve gece boyu.
Berabere bitsin.
çok değişik bir maç olacaktır.

beşiktaş kazanamaz zaten, bunu bi kenara koyalım. eğer tutuk olursak berabere biter. vasat üstü oynarsak tek farklı galibiyet bekliyorum 1-0, 2-1, hadi bilemedin 2-0 gibi. ama her zamanki kadıköy maçları gibi coşkulu, tempolu, baskılı başlarsak, ki bence tabi ki böyle olacak, 3-0, 4-0, 3-1, 4-1 gibi skorlarla bitmesi bile olası. tahminim 3-0 ya da 3-1 biter.

ha o top, yine cenabet zamanımıza denk gelirse, yani bir türlü 3 direğin arasından geçmezse, kısır bir maç olur. 1-0, 2-0 da bitebilir.
fenerbahçenin tamam veya devam maçıdır.
ben bir gsli olarak fenerin kazanmasını istiyorum. çünkü aksi taktirde lig borçsuz kulüpler başakşehir ve sivasa kalacak.
süper ligde arjantin ligine dönecek.
Arjantinde de 2007 - 2014 yılları arasında boca ve river hakimiyeti bitmişti.
lanus, san lorenzo falan şampiyon oluyordu bir ara.
aynısı cimbom ve fenerin başına gelebilir. ulan zaten fener son şampiyonluğu 2014 yılında aldı. 6 sene olmuş bile.
galatasarayın durum zaten ortada. az önce izmirde havluyu attık. seneye de toparlamak zor bu finansal fair play davasıyla...
Fenerbahçemizin gerekeni yapacağı maç. Ersun hoca ile şampiyonluğa..

Gel karga gel, bir şey deneyeceğiz.
Şikecilerin Beşiktaşa en az 3 tane sallayıp şampiyonluk havasına girecekleri maç.
Başarılar Beşiktaş.
beşiktaş'ın evine eli boş dötü yaş döneceği maçtır.
bizim icin siradan bir mac ama vodafoncular derbi saniyor. iki tane cakar geceriz.
inşallah fener yener de bu malon aptulladan kurtuluruz.
Yesinler birbirlerini.
Uc buyuklerin hepsi bitik bu sene galatasarli olarak feneri destekliyorum bjk lilerin duburu fazla kallik.
Hakeme bakinca beraberlik goruyorum. Ersun hocamin takimina bakiyorum karnima agri giriyor. Kadikoydeki atmosferi hayal ediyorum kartalin tuylerini yolariz diyorum.

Ne olursa olsun aksam guzel mac olacak. Orayi yikacagiz. Senol Gunes gibi ins soyunma odasina kacmazlar.
Fenerbahçe'mizin,Kadıköy'de 15 senedir Babayaroyu alan Jimnastikçilere tersten saplayıp gerisin geri yollayacağı maç olacaktır.
fenerin en az üç tane bilezik gibi geçirip gol atacağı maçtır. net..
maçta tek rakibimiz abdullah avcı denen çapsız ama ona rağmen beşiktaş'ımızın koyup geçeceği maçtır.
(img:#1951594)
Bekliyoruz.
Beşiktaşımız 2019-2020 yılının en kolay maçına çıkıyor yemin ederim 3 farklı beşiktaş galibiyeti bekliyorum. Ersun yalan olacak ona üzülüyorum zira en az fenerbahçeliler kadar fenerbahçe de kalmasını isterim.

Açık ve net evet.
Galiba yine bolca olaylı, kırmızı kartlı bir mücadele olacak; sonuç da yine beraberlik filan olur herhalde.
Tarafsız bir gözle yaptığım analiz sonucu ya fener 2-1 yenecek ya da 2-2 bitecek.
Şu büyücülerin büyüsüne Son verme maçı olsun.

Enigma'ya ölüm!

#avzamanı
Geçen sene koruyamadınız üç farkı bir daha nah bulursunuz.. tek gol atabilirseniz öpüp başınıza koyun. Fark atacak fenerbahçem farrrk..
muhabbet kuşlarına karşı Beşiktaş'ın kolay kazanacağı maç. yallah kanarya severler derneklerine. gerçi bunlar papaz büyüsü yapmıştır.
güncel Önemli Başlıklar