bugün

bu sefer çok büyük üflediler. öyle milli uçak falan da kesmedi.
2023 bizi kıskanıyor.
Hayallerde yaşayanı, gerçeklerle gondiklerler diye bir söz vardır.. O da bu 2023 aya çıkma ve bor çıkarma meselesi için cuk oturuyor.
ay demedim " vayyy " dedim.
Ayranımız yok içmeye, aya gideriz s.çmaya dedirten müjdeli haber.
Hangi yoldan gideceğiz, köprü ücreti çok pahalı.
Bazı şeylerle milletin uyutulduğu kanıtı olan başlıktır.
Ayrıca gerçek sanılsa dahi yüzde doksan uzay programı vaktinde yapılamamaktadır.
Piş, piş, piiiiişşş!
Ay mı dediğim durumdur.

Millet ay'ı değil mars'ı keşfediyor. Araplar bile !. Biz nereyi.

Güldüren gelişme.
Baktı gündem değiştiren yalanlarnı içinde hazmedebiliyor toplum, coştu bu sefer.
Kahve köşelerinde, eskiden ayağımıza giyecek ayakkabı bulamıyorduk şimdi ay'a ayak bile basacağız diyemi konuşulacak.
2023 gelmeden sandıkta sert iniş gerçekleştirecekleri için boşa çıkan önermedir. Bunlar hep seçimi kaybettikten sonra muhalefete hazırlık hareketleri. Akp vatan millet bayrak ezan bilmez, seçimi bilir her adımları seçim içindir, her söylemleri oy içindir. Yönetim falan umurlarında değil önemli olan seçim.
elon mask'a domalmayı gerektirir, bizim paramız anca uzay dolmuşuna yeter, orda da fordçuluk yaparız zaten *
Bana komik geliyor. Ne güzel hayaller. Çok haber seyretmeye fırsatım olmadığı için ilk burada gördüm, dedim yazarlar yine kendi aralarında eğleniyor. Googla baktım varmış böyle birşey. Bana bir gülme geldi. Hayırlısı olsun diyelim. Ben gelemem yükseklik korkum var , üstelik macera sevmiyorum.
Daha yerli oto, tank, uçak 15 sene sürerken 2 senede uzaya çıkmak.
uzay kirveliği. uzay yarışı falan değil.
şüphesiz yorucu bir yolculuk olacaktır.

görsel