bugün

(bkz: ordu göreve)
(bkz: laiklik elden gidiyor)
(bkz: üniversitelerdeki türban meselesi)
türkiye hep aynı.
"hala anket yapıyoruz ya canlar size hiçbir şey demiyorum"
kesin olur.
(bkz: recep in rovasatayla kalesine attigi gol)

yilar gecse de unutulmaz.
(bkz: tutti frutti izlemiş bir neslin evlatlarıyız)
2032 yılında açılması muhtemel olan sözlük başlıkları.
üniversiteye başı açık olanlar da girsin.
2020 oldu yine aynı ortam be mahmut... dimi eski sevgili ? hanım da koşarsa tam olur.

edit: anketleri ve özellikle seri eksi oy veren ibneyi unuttum, çok alınmış; hissettirdi.
(bkz: babam bu sözlüğün efesiydi)
(bkz: akp nin 5 kere üstüste iktidar olması)*
(bkz: türkiye nin malezya yı geçmesi)
(bkz: türkiye de 10 yıldır hiçbir şeyin değişmemesi)
(bkz: ajda pekkan konserinde gençlere gene taş çıkardı)
(bkz: şeriat gelecek)
(bkz: zall tahtını oğluna mı bırakıyor)
(bkz: moderasyondaki sayborglar *haksız enrty siliyor)
(bkz: kaytan hala bekar)
(bkz: evrim teorsi doğru mu)
(bkz: türbana çözüm bulundu)
(bkz: 20 neslin başlıklarını yüz metreden tanımak)
(bkz: eski sevgili uzaya çıktı)
büyük ekonomik buhran.
(bkz: fenerbahçe nin türkiye kupası nı alamaması)

başlık içinden bir entry: fenerbahçe'nin 37 seneden beri gerçekleştirdiği eylem.
(bkz: sorularin hicbir zaman calistigin yerden gelmemesi)

ogrenci iste, senelerdir ayni bahane. 10 yi once de ayniydi 10 yil sonra da ayni olacak.
(bkz: üniversiteye peçesiz girmek)
(bkz: entry lerin besmele ile başlaması)
(bkz: sozluk e abdestsiz yazanlar)
(bkz: abd başkanının memura on binde bir zam mı)
(bkz: avrupa ya turist olarak gitmenin yasaklanması)
(bkz: 2 kurtuluş savaşı şehitleri anılıyor)
uludağ sözlük başarıdan başarıya koşuyor.

-uludağ sözlüğe giderek artan ilgi yüzünden ve yazarlarının neredeyse tamamının uludağ sözlüğe geçmesi yüzünden zor günler geçiren ekşi sözlük şu günlerde alıcı bekliyor. ekşi sözlüğün, kuruluşu esnasında yazar sayısı 14 idi, entry sayısı ise günlük 60 civarındaydı. sözlük sektöründe bir çok ilke imza atan, adını geniş kitlelere 2004 yılında duyuran, aynı dönem, o zamanlar talk show programı sunucusu okan bayülgenin de sık sık promosyonunu yaptığı sözlük, nihayet 2005 sonunda bünyesine üye alımını durdurdu. 20 yılda 8 milyon kullanıcıya ulaşan kuruluş, 68 milyon dolar hasılata, 2300000000 entrye ulaştı.

bundan sonraki dönemde birbiri ardına hızla yapılandırılan yeni sözlüklerden aldığı güçle, ''iyi olan taklit edilir'' politikası izleyen ekşi sözlük, hizmet kalitesini farklılaştırarak, elindeki yazarları hızla kaybetmeye başladı.

ekşi sözlük e beklenmedik bir sürpriz yapan uludağ sözlük 2006 da faaliyete geçti.
bu tarih ekşi sözlük için gerileme döneminin başlangıcı oldu. gün geçtikçe kaliteli yazarlarına yenilerini ekleyen uludağ sözlük, durdurulamaz bir yükselme sürecine girdi. ekşi sözlük yazarlarının kamuoyunu şaşkına çeviren uludağ sözlük söylemleri,
genç sözlüğün ekmeğine yağ sürdü.

ilk yılında beklenen ilginin kat kat fazlasıyla karşılaştıklarını belirten uludağ sözlük yönetimi ise o yıllardaki şaşkınlığını gizleyemiyor.

o dönemin en meşhur ekşi sözlük yazarlarından e.ö. ise, açıklamalarıyla gündeme bomba gibi düşüyor:

''uludağ sözlük okurken zamanın nasıl geçtiğini anlamadım, başlıkları alt alta okumak, kendi aralarında yaptıkları anketleri hem aptalca bulup hem bununla eğlenmesini bilmelerini izlemek, sert moderatör yönetimi, eksi oy veren bi ibneleri olması, bunlar hep aklımı başımdan aldı. ekşi sözlük şifremi unuttum, dönemin syd barreti artık bendim.''

sözlük çalışmaları dışında da büyük başarılara imza atan uludağ sözlük, zirveleri ile, artık sivil toplum örgütlerinin, sendikaların, vakıfların sesi olmuştu.

bugünkü başarısı için çok çalıştıklarını balirten yönetim, herşeyin karşılıklı saygı ile kendiliğinden hallolduğunu belirtti.

uludağ sözlük, 15. kuruluş yıldönümünü kutlamaya hazırlandığı şu günlerde, pixar ve warner bros yöneticileri ile yeni bir reklam kampanyası için masaya oturdu.

sözlüğün geçen yılki yılbaşı kutlamalarında, tina turner,
zall ile yaptığı muhteşem sahne şovuyla adından söz ettirmişti.

kedinin uzanamadığı ciğer.
ekşi sözlük e teşekkürler.
istatikler uydurmasyondur
herşey uydurmasyondur
(bkz: bi ekşi sözlük vardı ne oldu ona)
(bkz: hoşgeldin 2020)
(bkz: uludağ sözlük)
(bkz: eskiden buralar hep bizimdi)
Bülent ersoy yeni sevgilisi genetik bilimci ozaki nanamudan hamile kaldı.
ariel şaron komadan cıktı.
(bkz: 23 subat 2020 fenerbahce pendik maci)

lider galatasaray'ın lig bilmem kaçıncısı kasımpaşa'ya yenildiğini gören fenerbahçe'nin: "ulan onlar yenilir de biz yenilemez miyiz" diyerek kaybettiği karşılaşma.
24 şubat 2020 sabahı olası gazete başlıkları:
(bkz: on ikinci pendik faciası)