bugün

din her yerde iğrenç, her dilde küfürdür. o minnak çocukların daha soyut düşünce becerisi bile gelişmemişken onların beyinlerini rab isa safsatasıyla felce uğratacaklar. sonra o çocuklar koyu bir ortodoks olacak( üzerlerindeki giysilerde ortodoks haçı var) ardından dinci yobaz olup milletin kafasını sikecekler. bu görüntüler net olarak çocuk istismarıdır. daha düşünme yetisi gelişmemiş birine zorla bir dini empoze etmek suçtur.
bu görüntüyle empati yap, o çocuğun elinden bir haham veya imam da tutabilirdi. peki ne değişirdi?
hiçbir şey. bu yüzden zaten herkes doğduğu yerdeki dine inanıyor.
bu yaşta çocuğa sen hristiyanlığı anlat, beynini felç et. sonra o rab isa değip kafa siksin. bide dinim akıl ve mantık dini, ben kalben hissediyorum desin.
hoş olmayan görüntülerdir.
3 yaşındaki çocuklara yobaz kıyafeti giydirmişler, 10 yaşlarındaki çocukları da gerici bir mekanda tek tip toplamışlar neredesin ey uğur dündar veya onun zihniyeti?

aynısı camide olunca salya doluyor buralar.
Bu da gayet rahatsız edici. Gtünüzle mi okuyorsunuz yazılanları? istismarın musevi, islam veya hristiyanı yok hepsi aynı.
ay bıcırık kızlar da pek tatlı.
Bir an tengir yazdı dedim. Dedim ki sonunda doğru yolu buldu. Helal olsun derken, maalesef.

Bugün saatin doğru zamanına denk gelmedik.
1) inanç özgürlüğü deyip daha küçücük çocukların zorla başkaları (anaları, babaları) tarafından belirlenen dinin kurallarına göre eğitilmelerinin trajikomikliği.

2) yobazlık hristiyanlardada görülen birşey. Ama aradaki fark şu ki, o üstteki resimdeki görüntüleri hristiyan bir ülkede kırk yılda bir kere, oda özellikle görmek için belirli yerlere gittiğinde görürsün. Ama müslüman ülkelerde kafanı çevirdiğin her yerde.

3) devamlı savunduğum şeyi tekrar söylüyorum : bir başkasınında hata yapıyor olması senin hatanı meşrulaştırmaz.
Bide bu tip at organlarının en büyük özelliği işlerine geldi mi avrupayı yerden yere vurup işlerine gelmedi mi referans almaları.

Gören de diyecek ki islamda riyakarlığın cezası yok.
(bkz: tengir budun bunu beğendi)
son derece rahatsız edici görüntülerdir.
yobazlığın dini yok tabi.
lakin başlığı açan akçomar yazdığım entrylere göz atmadan benim islam düşmanlığı yaptığımı belirtmiş, 2 haneli bile olmayan iq su ile bunu ima etmeye çalışmış.

işte bunlar hep bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma yavşaklığından kaynaklanıyor.

neyse, ben hristiyanları eleştirmiyormuşum başlığı açan akite göre.
alsın şu iki başlığı bir tarafına monte etsin madem;
(bkz: bebekleri çılgınca vaftiz eden gürcü papaz/#35527042)
(bkz: küçücük bebeğe işkence yapan papaz/#40445625)

napmış tengir, sizin şeyhlerinizi eleştirdiği, onlara sokup sokup çıkardığı gibi papazları da eleştirmiş mi?
Papazı da eleştiririm, şeyhleri de, tarikatları da.
Hatta ortodoks yahudiler var yobazın dik alası onları eleştirdiğim entryler de mevcuttur.
Ama şu an mobil olduğum için 2 tane örnek verebildim. yeterli mi yoksa arayıp bulayım mı başka örnekler?

beni kendinizle karıştırmayın, ben sizin gibi bir fikre, bir partiye, bir dine, bir tarikata körü körüne bağlı şerefsiz bir aptal değilim.

edit: sataşma olduğu için bu entryi girmek zorunda kaldım, yoksa gece 00.00'a kadar entry girmemeye devam edeceğim.
bizimkiler sapık amk. 20 tane erkek çocuğuna ensar vakfında hallendi şeyhleri. ve üzerine hala istanbul büyükşehir belediyesinden milyonlarca tl ödenek almaya devam ettiler.
avrupa'da hristyan şeriatı isterim diye sağa sola saldıran ibnenin evlatları peydah olmadığından sıkıntı yaratmayandır.

sen henüz çağdaş dünyaya entegre olamamış islami mezhep öğretilerini din diye çol çocuğa öğretmeye kalkarsan geleceğin cihatçısını yetiştirirsin.

aradaki fark budur.