bugün

ananıda al git !
Yalnız çok güzel geçti.
Mesaj değil de, ciğerimi bıraktım zaten.
Keşke hayatımda son dakika sürprizi olsaydı.
yoruldum sözlük. epeyce de kırgınım. hayallerinin bağlı olduğu balonun ipi kopmuş da balonlar yükselirken aşağıdan öylece bakakalmışım gibi. kendimden ümidi iyice kesmeye başladım. kayboluyorum sözlük. kayıp gidiyorum. yaklaşık 5 yıldır çalıştığı işimden son kez istifa ediyorum. yordular beni. savaşamadım birkaç çapsızla kendi içimdeki savaşları kazanamazken. koskoca 1 yıl kimseye kötülük yapmadım, en azından ben öyle düşünüyorum. ama görmem dediğim herkesten sırasıyla, ardı arkası kesilmeden kötülükler gördüm. yıprandım, nefessiz kaldım. bir kitabım vardı yazmak istediğim, hayal ettiğim. yazamadım. tükettiler kalemimi beni tükettikleri gibi. en son ne zaman içten kahkaha attığımı hatırlamıyorum. veya ne zaman sonunu düşünmeden güldüğümü. aklım hep bir yerlerde, birilerinde. yarım kalıyor her şey sözlük. bir tek ben mi böyle hissediyorum ? artık bitsin istiyorum bu yıl. bitsin de üzerimdeki mutsuzluk belki kalkar diye dua ediyorum. kötü insanları tanıma senesi ilan ettim bu yılı da. bir öncekilerden özür dilerim onlara haksızlık etmişim. burada kal 2019. olduğun gibi, beni bitirdiğin gibi. 29 şubat 2020'yi bekliyorum, kendime ayırıyorum. artık yılın artık günü. benim hak ettiğim ve kendime bahşettiğim gün. herkese iyi seneler. uzun ve zorlu bir yıl olacak. yola kiminle ve nasıl devam edeceğinize çok iyi karar verin. öpüldünüz.
2015ten sonra geçirdiğim en sarsıntılı yıldın. Bana yeni başlangıçlar farkındalıklar sağladığın için sana kızmayacağım. Fakat bu kadar olayın içinde kendimi çok fazla ihmal ettim. Bu yüzden 6/10 bir yıldın.
Hayatımın en berbat yılıydın ve öyle de olacaksın.

Bu kadar da olmaz dediğim her şey oldu, bununla sınanmam dediğim her şeyle sınandım.
bilgili, eğitimli olmak için kaçtığımda cahilliği özlediğimi farkettim.
Bu şehirde yapamam dediğim şehirden kaçtığımda o şehri mumla arar oldum.
Bu insanla yapamam dediğimde o insanın benim için ne kadar önemli olduğunu farkettim.
Asla yapmam dediğim ne varsa tek tek yaptım ve hiçbiri mutluluk getirmedi.
Pişmanlıklarımdan doğan koca bir mutsuzluk yarattın bana.

Özetle, bana avucumu omuzdan yalattın 2019.
Canın cehenneme.
Sen de benim hatalarımdan birisin
Sen en büyük günahların bedelisin
Senin için harcanan zamana yazık
Sen en güzel duyguların katili bir yılsın.
Slm asl pls.
Bizden aldıklarına iyi bak.
kötü geçen her günü sana iade edip geçmişe yolluyorum. iyi anılarımı ise saklayıp 2020'ye devrediyorum.
birdaha gelirsen seni sikerim.
2020'ye girmeye hazır değilim. şöyle bir 2-3 ay daha buralarda takıl.