bugün

ankara hukuk mu hacettepe tıp mı ikilemde kaldım ufff.
31 temmuzda açıklanacak arkadaslar kasmayın. Zaten eminseniz dogru cevaplardan korkmaya da gerek yok yaparsınız Geçmiş olsun.
görünce herkesin yüzünün gülmesi dileğinde bulunduğumuz sonuçlardır. allah herkesin gönlüne göre versin, emeklerini boşa çıkarmasın.
Boğaziçi veteriner hekimliğini bırakıp iTÜ hukuk fakültesine başlayacağım sonuçlardır.
açıklanmıştır.
ODTÜ tıp tan herkse selam.
açıklanmıştır.
Hayırlı uğurlu olsun. Umarım emeklere yazık olmamıştır. Aybu tıp hakkında sorusu olan ulaşabilir *
an itibari ile açıklanmıştır.

şaka maka sınavın kaybedeni benim her sene ''an itibari ile açıklanmıştır'' yazıp liselileri terlere boğardım bu sene yapmayı unuttum.
Açıklanmıştır. Allah herkese gönlüne göre versin.
Son 15 dakikadır siteye ulaşamıyorum bakan çıksın la zaten kaldık bari kaç aldık onu görek.
Sınava girdiğimde böyle heyecanlanmadım la.
kastamonu iktisat geldi beyler.

edit:pardon bu burada değildi amk.
üzülmeyin mekdanılsa da çalışan lazım.
görsel
b*k gibidir. zaten bunu da bekliyordum evet.
eveet, 1 yıllık maratonun sonunda sınav sonucumu da öğrendiğime göre artık oturup ağlayabilirim.
evet ekranı açınca yüzü düşen, hevesi kursağında kalan, yaşadığı hayal kırıklığıyla dünyası başına yıkılan o zavallı üniversite adaylarındanım. hayal kırıklığıyla ekrana bön bön bakan tüm sınavzade üni adaydaşlarımı kucaklıyorum. müsterih olunuz gardaşlarım... yalnız değilsiniz.
ayt matematikten 8 doğru 8 yanlışım var. koy metin şentürk'ü yeminle daha iyi yapardı.
görsel
Hüsran.
evet gençlerin hayata küstüğü tarih olarak bugünü adlandırıyoruz .
bir sene boyunca her türlü zevkimde feragat etmeme rağmen bayağı sıçtım.

mezuna kaldığım sınav olmuştur.
internet ve Ağ Teknolojileri (Uzaktan Öğretim)

Sonuçlar beklediğim gibi olmadı. Sözel barajı işime yaramaz. Mevcut okuluma devam etmek yerine sıfırdan üstteki bölümü okumayı tercih edeceğim. Gidiş geliş yapamam ve o alttan dersleri veremem...
sözlükte ergenlerle yazdığımızı gösteren sınav sonuçlarıdır.
Izmir ve Uluslararasi iliskiler konusunda yardımcı olabilirim. Cekinmeden yazabilirsiniz.