bugün

2014 e kadar kapatilmis basliklar.

bende bu nadide yili parselledim.

tanim:2014 ten sonraki yil he bu arada rakamlarinin toplami 8.
Çok sempatik bir yıl.
Kesinlikle...
geleceğe dönüş 2 yi izledikten beri ben bu yılı sabırsızlıkla bekliyorum arkadaş. uçan arabalar çıkacakmış. bankaya attım parayı çıktığı gibi alacam.
yazılışı ikibin onbeş olan sayı.
2012'de foton kuşagına girersek göremeyebilitemiz olan yıldır.
yeni dünya düzeninin ilk yılları.
80'li yıllarda 2015 büyük zamanlardı.
şimdi, çok bir şeyin değişmeyeceğini düşündüğümüz hatta anladığımız yıldır.
back to the future 2'de kahramanlarımızın gittiği yıldır. arabalar uçmaktadır. 5 yıl kaldı, boşuna lastik almayın.
kısmetse üniversite bitcek. hadi bakalım.
ülkemizde milletvekili seçimlerinin yapılacağı yıl.
ayrıca akp iktidarının düşeceğini tahmin ediyorum. bu kadar zamdan sonra düşmezse artık hiç iktidardan düşmez.
3 yıl sonrası. samsung galaxy s 4 çıkacaktır o tarihlerde.
1/5/15
tarihi güzel olacaktır sadece.
bir sene sonra.
zaman çabuk geçecek ve önümüzdeki sene çoğu kişinin entry gireceği başlık olacaktır. şimdiden selamlar buraya entry yazacaklar...
daha 2010'lu yıllara girmemize çok varken, şu an hakkında yıllar öncesinden konuşmak çok saçma.
ermeni olayları için şimdiden gerilimin tırmandırılmaya başlandığı ve bu gerilimin doruklara ulaşacağı yıl.

bizzat başbakan tarafından da bir açılım hususu olarak değerlendirilmiştir gün itibariyle.
205 gün kalmıştır.
191 gün vardır.
Nisan sonu veya Mayıs başında genel seçim yapılacaktır.
Hepimiz için daha güzel bi yıl olsun.
benim için ülke için ve dünya için farklı olacak yıl.
3 aydan az bir süre kalmış. vay anasını zaman ne hızlı akıyor. bari bu yıl güzel olsun.
Gelmesine sayılı günler kalmış tek sayı olan yıldır. Burdan Astrolojiye sesleniyorum duy ulan artık beni yeter iyi şeyler getir zodyak kare açı yapsın güneş haneme doğsun.
gelecek yıldır.
bir buçuk ay falan kalmış, kalmamış bir şey.

bir sene daha geçti...
Gelmesine çok az kalan ve ilk defa yalnız başıma gireceğim yıldır.