Whatsapp, Messenger, line vs gibi sohbet uygulamalarından bihaber insandır. Operatörlerin her yöne 500 bin sms kampanyalarından faydalanır. Hayatı sephia tadında yaşar, akşamları sallanan sandalyesine kurulup gramofon dinlerken bir yandan da piposunu tüttürür.
internetin çekmediği yere gidip gelen insandır.
pantolonunun münasip cebinde bilmem ne marka telefon taşıyıpta "ya abi evi arıycamda dakikam yok senden bi arasak" diyen, bu ülkede herkesi kendi gibi zanneden, internetin olmadığı yerde tırpan yemiş çavdar sapı gibi kalacak olan ergen beyanı. hadi canım seni burdan alalım.
dumanlaşalim mi kardeşim?nolmuş?yaşatiyoruz eskiyi.benimdir o ben.
Hoşlanılan erkektir.
muhtemelen sms paketini harcayabilmek için eşe dosta sürekli toplu mesaj atan insan.
Garantici insandır. internetim kapalıydı abi ya ları yemez.
daha güvenlidir.
whatsapp ı olmayanlara mektup mu yolluyo sunuz.
benim amk! akıllı telefonum yok.

bi masaya oturduğumda en ufak bi boşlukta telefona dalıp gitmiyorum. ekseriyetle telefonu konuşmak için kullanıyorum. belli durumlarda da sms hayat kurtarıyor.

hani taşağa alıyorsunuz da umarım bi gün zamanın ne kadar önemli olduğunu kavrayabileceğiniz hayatlar yaşarsınız. insanlarla dalga geçmeden önce milliyeti, hürriyeti falan açın. ola ki "ne kadar boş bi adamım la" başlıklı testlere rastlarsanız üşenmeyin çözün. başarılı olacağınıza eminim.

not: sana yemin ediyorum evimde sallanan sandalye var. komik di mi?
internet olmadığı zaman sms'in imdata yetiştiğini bilmeyen yazar söylemi.
dumanla haberleşelim istersen bilader dedirtecek zengin,premium paket kullanan yazar beyanı.
kardeşim zaten beleş sms paketi veriyolar,israf mı edelim 500 sms i.
akıllı olmayan telefonu kullanan vatandaştır. eski model kapaklı samsung kullancısıdır.
Internet paketi bitmiş olan insandır.
Akılsız telefon kullanan insandır.
Telefonum bari benden akıllı olmasın.
2015 yılında alaturka tuvalette hala maşrapa kullanıyorsunuz burda sms'in dalgasındasınız utanın dedirtir.