bugün

yine bir genellemedir, yine bir hatadır. herkesi kendisi gibi sananların destekleyeceği kampanyadır. evet, burjuvanın çocukları hayata biraz geç atılır. ama bu ülkede burjuvanın çocuğu olmayanlar da vardır. doğduğu gün annesini kaybetmiş, babasının ölümüne şahit olmuş. sizin gibi burjuvazi kesimler iddaa eder anca bu safsataları. şimdi kimse gelip de demesin ki 20 yaş altındaki kişiler karaktersizdir. karaktersiz kimdir bellidir.
(bkz: kampanya yapanları kampanyalayalım kampanyası)
Her 20 yaş ve üstünde olan yazarların da aklı başında, kişilikli ve karakterli olmadığı da bir gerçektir efendim. Yaş itibariyle elbette 20 yaş altında bulunan insanlar bedensel gelişimleri devam etse de olgun karaktere sahip insanlar barındırabilir. Sözlükteki asıl sorun gelişimini düşünsel açıdan tamamlayamamış her yaştan insanlardır. Tabii bunlar nasıl ayıklanır, bilinmez.
aklın yaşta değil başta olduğu gerçeğini atlayan yazarın sıçıntılarıdır. böyle bir şeye gerek yoktur.
hiç bir 20 yaş üzeri yazarın dert etmeyeceği bir sorundur.
20 yaş altı çocuklar '' veled-i zina '' mıdır ? sorusunu akıla getiren fikir.
saçma bi uygulamadır. gençler bizim geleceğimizdir.
mantıksız bir kampanyadır. neden 20 amk ? 30 olsun. 47 olsun. 14 olsun. zaten 20 yaşın altında kaç yazar var. hepsi 20-25 arasında. soyutlamasını siktiklerim.
analarının karnın yazar doğmadılar ya. elbet onlar da öğrenecekler yavaş yavaş.
"sanki 20 yaş üstünde olup da seviyesiz ve karaktersiz olmayan yok" denilesi kampanya.
(bkz: müslüman olmayanlar sözlükten gitsin kampanyası)
(bkz: ulusözlük sayfasına adult +18 ibaresinin konulması)
en başta kampanyayı düzenleyeni gönderecek olan kampanyadır.
21 yaşında oldun diye 19 yaşındakinde olmayan muhteşem zeka fışkısına sahip olduğunu zanneden bir egonun ürünüdür. o zaman 30 yaş altı herkesi temizleyelim ?
fikir sahibi sözlükten giderek gençlere örnek olmalı kanımca.
ilk taşı günahsız olanınız atsın.
gereksiz bir dipnot: ağır ironi içerir okurken kendinizden geçmeyiniz.
akıl başta değil yaştadır şeklindeki önerme ile cevap verilebilenecek istek.
yaş değil önemli olan istidattır,istidat.
(bkz: bluevelve sözlükten gitsin kampanyası)
yirmi yaş altında olan fakat yirmi beş yaşındaki bir insana fazla gelebilecek deneyime sahip bir çok insan var.* bence gönderilme kriteri yazarın yazdığı son on entrynin incelenmesi olmalıdır. buradaki trollerin bir çoğunun yaşı almış başını gitmiş. e o zaman troller de kalsın denebilir ayrıca.***
başlığa baktığımda kesin " akıl yaşta değil, baştadır" deyin bir liseli çıkardır ümidi ile girdim. benim ümitlerimi kırmadığınız için bütün liselilere sonsuz teşekkür ederim.
düzgün entry girdikten sonra yaşın bir önemi yoktur deyip reddedilebilecek kampanya.
22-23 yaşındaki bir yazarın isteğidir.

(bkz: hepinizi tanıyorum)

Ekleme: (bkz: hayırlı arayışlar)
gitmesinler ancak trollük yapıp millete asılmasınlar, eleştirilince trip atmasınlar efendi olsunlar efenim.
sınırda olanları sevindirmiş olmalı. *.
(bkz: başlıktan tiksindim mamafih verecek ayar bulamadım)

Git demeyen bir sözlük kalmıştı dediğim.
O değil bencil olmayın la anladığım kadarıyla babam yaşında insanlarsınız yakışıyor mu.
Yaşı büyük olup beyni küçük olanları ne yapsak dedirtir.
20yaşaltı. avi olan bir başlık. ha onlar gidecek de neolacak önce aktroller gitsin sonra yaşa göre yollarız.