bugün

Kendini bu toprakların sahibi sanan istilacıların kabul etmediği gerçek.

Evet bu ülkede 20 milyon Kürt var ve siz o kürtlerin izni olmadan arabanızı bile park edemiyorsunuz şimdilik sadece klavye delikanlılığı yapabiliyorsunuz ama kürt nufusu t rk nufusuna eşitlenince klavye delikanlılığı bile yapamayacak hale gelip kürt kültürünün içinde eriyip gideceksiniz, tıpkı daha evvel Diyarbakır ve Mardin de olduğu gibi.

Edit. Bazı yazarların iddia ettiği gibi Başlıkta ve entryde hakaret ve tehdit yoktur yazı tesbitten ibaret.

Edit 2. Adam yok kürtler 11 milyon da yok gerisi zaza da falan, filan diyerek beni cahil olmakla itham etmiş, ben de o nu diyorum işte kürt halkı ve kürt kültürü temas ettiği diğer etnik gurupları güçlü kültürlerinin içerisinde eritip kendisine dahil etme gücüne sahip güçlü bir kültürdür, bu zazalarda da böyle oldu.
zagros dağlarından gelme bi irani dağ halkına mensup bir hıyarın iddiasıdır. tipik musa anter kafası sonun ona benzemeye.
entry yi göremiyoruz ama öten de öttürülende ortadadır. aşk bodrumda yaşanıyor güzelim.
(bkz: salla yerler)

K?rt derken zazalarıda katıyorsun herhalde.
K?rt nüfusu 11milyon.
Türk nüfusu 60milyona yakın.
1000 yıldır yakalayamadığınız halkı 10 yılda mı asimile edeceksiniz??
Bir de şuan çok hızlı bir şekilde asimile olan (maalesef türkleşen) bir halktan bahsediyoruz güldürmeyin beni.

Edit: asimile olacaksınız diyip Türkçe yazman da güzel bir ironi.

Edit 2: zazaları dahil etmek istemiş. Hadi seni mi kıracam 14milyona denk geliyor toplam olarak. Bu 14milyonun siyasi görüşleri bilinmemekte ve bu rakamlar etnik olarak verilmektedir.yani şöyle ifade ediyim kaçı k?rtçe biliyor? Kaçı türklerden nefret ediyor? Kaçı tarihini biliyor? Kaçı ben k?rd?m diyebiliyor.

Edit 3: cahil değilsin tabiki de. Cahil insan bile bir tez atarken biraz düşünür. Sen harbi andavalsın..
(bkz: ağzındakini çıkartta konuş)
(bkz: kürt lütfen)
(bkz: üfleme necati)
(bkz: şbsg)
başlıkta ve entry'de bir ırka hakaret ve tehdit var.

mod'lar bunu nasıl içine sindiriyor anlamak güç doğrusu.

dayak yedikleri zaman benim annem de türk'tü diyen ele başlarını anında terk edecek olan tek kaşların ütopik hayali.

sayı ile olsaydı kardeşim çin dünyanın tek gücü olurdu.
etekliler yine geldi.

görsel
bir avuç ajanın korumasında ermeni, nusayri, suriyeli lider teröristlere komşu ülkelerin ve akpnin sağladığı dokunulmazlıkla götü kalkmış yokedilmeleri bir istihbarata bakan farelerin hezeyanı. iç savaşın çıkmaması, hdpli vekillerin iplenmemesi, kürtlerin devletin yanında yer alması, teröristlerine yardım etmemesi, özerklik ilanlarına katılmamasının fena halde morarttığını saklalayamayan tiplerin kendilerini rahatlatmak için uydurduğu şeyimsi
kürtlerin çoğu vatanını sever kürtlerin çok az bir kesimi hainlik yapar onlarında ya kökü kazınacak yada doğru yolu görecek.
işesek boğulursun amın evladı.

ne iş ne aş veriyoruz. 10 kişi olmadan kavga bile edemiyorsunuz. polis asker görünce ara sokaklarda dağılıyorsunuz.
dağda sikiliyorsunuz. şehirde ölüyorsunuz. katliam var diye zırvalıklarla dünyadan acınma bekliyorsunuz.

20 milyon değil 10 milyon var onlarında serhıldanc agrılarıyla 10.000 tanesını sokağa cıkaramıyosun. hadi diyelim 20 değil 50 milyon kürt olsa nolur. iranda 40 milyon türk var tebriz türk kenti. irandan 1 karış toprak alabilir mi ?

bu arada araba park edememek falan demişsin haydi bir tane kürdüm diyen delikanlı cıksın gelsinde bizim buralarda kaldırımda yürüsün. anca laf amk o değnekçileri çalıştıranda türk mafyası anca maşa olursun her konuda:d amk tinercileri senden anca değnekçi olur inşaat amelesi olur ya da fistanlı korkak piç olur.

nasıl ki sike sike türkçe öğrendiysen türk sözlüklerine, sitelerine, bu kültüre köpek gibi muhtaçsan

geberene kadar sike sike türkçe konuşup türk parası kullanacaksın bu acı gerçeği sende biliyorsun.

soda iç diyecemde komple şişeyi soksan yinede hazmedemessin. pis kara kafalı.

2000 yıllık medeniyet hainlerin eline kalmaz ümitlenme keko'm ..
Ötmek dedin mi orda duracaksın, ben varım..
tabire bak hele sen, tabire.
öttürüyormuş, nüfus denk olacakmış da bilem ne de, bilmem ne.
ağlayan sürekli sizsiniz, kimin öttürdüğü, kimin öttüğü ortada.
4 kadından 40 çocuk yapma amacınız arayı kapatmak yani.
çok zavallısınız be hain olan Kürtler. yediği tasa sıçmayan kardeşlerimiz genellemenin dışındadır.
ama sonra ağlama dövlet wuri diye.
bak uyardım.
elinde kalan olan kişi beyanıdır.
yalan beyandır ayrıca.
görsel
60 milyon turk 20 milyon kurde etek bile giydirdi daha ne yapsin.
yapılan tespitin cahil biri tarafından yapıldığı gerçeğidir.
20 milyon kürtten 5 milyonu terör örgütüne destek verir. Geriye kalan kürtler terör örgütüne destek vermez. Ayrıca kürtlerin ne kadar ürersek o kadar türkleri yeneriz düşüncesi salakça, cahilce ve çok malca bir düşüncedir. Bu kafa ile ürense bile cahil toplumu fazlalaştırır.

Ayrıca kendi düşüncesini tüm kürtlerin düşüncesiymiş gibi lanse etmekde cahilliğin başka bir seviyesidir.
yok 45 milyon kürt amına koyim toplasan 10 milyonsunuz lan.
pkk'lı piçlerin avuntusu... Bu dünyada istediğiniz kadar kalleşlik yapın hesap günü mutlaka gelecek ki o zaman kim ak kim kara ortaya çıkacak yaşasın zalimler için cehennem!!! Bu arada ben de kürtüm ve inadına diyorum ki türk kürt kardeştir bunu bölmeye çalışan da en adi kalleştir yani sizler...
Asimile ettiğini söyleyip türkçe yazan adamlardan ne demesini bekliyoruz ki beyler. Ayrıca (bkz: kürt lütfen)
(bkz: pkk propagandası yapanları jurnallemek)

https://www.egm.gov.tr/sayfalar/ihbar.aspx

siber@egm.gov.tr
Alacan 20 milyonunuda yakacan hepsini biyerde ama arada masumlar var; zaten hep masumlar diye diye..
Bir kısım t rk faşistinin zoruna gitse de buz gibi gerçektir.
(bkz: idiot)
umarım bu kelimenin anlamını biliyorsundur kürt. zira seni niteliyor.
hewal sen hala uyirmisin yauw. hele galk dövlet bize bahmir diye ötek..
lan kalk git, düdük öttüremezsiniz burda artistliğin bini bir para..
Kürt nüfusu 13 milyon zazalar da 3 milyon zazalar kendilerini zaten kürt olarak görmüyor Kürtlerin hepsi PKK lı değil

Ayrıca hızla ışıd tarafından sikilen bir halktan söz ediyoruz
Ayrıca mezopotamyadan az mı at taşşağı yedirdik.