bugün

Kastamonu’da iftarın ardından 38 askerin gıda zehirlenmesi iddiasıyla hastanelere kaldırıldığı öğrenildi.

http://www.hurriyet.com.t...elere-kaldirildi-40495433

----
bu bilmem kaçıncı zehirlenme. uyuyan hücrenizinde, kriptolarınızda anasını sikeyim. orospu çocukları.
daha bir hafta önce aynı alayın kapısına kadar gidip akrabamı askere bıraktım. nedir bu insanlardan, ülkeden istediğiniz?
Gerçekten hayret edilecek olaydır. Fetö deyince her şeyi fetöye bağlıyorsunuz diyorsunuz ama bu fetö işi yahu. Evet.
toplu yemek ihalesinin yapıldığı yandaşlara selam olsun.

şartname nerede? yok ki.
Fetö mü yoksa fetöyü fırsat bilip asker nefretini kusan kimseler mi bilemeyeceğim! Ama bu çocukların o bok yuvasından kurtarılması gerekiyor.
La badi iştimadan yırttık amk. Kıvran, kıvran en az dört gün yatarız.
Gibi muhabbetler edilmiştir.
akp döneminde gerçekleşen 6336882. zehirlenmedir.
Ülkede hiçbir alanda bir denetim ve düzenleme yok anladık tamam ama şu size emanet edilen vatan evlatlarına sahip çıkın bari.
askerde çıkan iğrenç yemeklere rağmen ölmeden geldiğime şükrediyorum.. sürekli muhabbeti döner özel şirket alsa da yemekler güzel olsa diye ama görülüyor ki bu da çare değilmiş.. bu gözler kül tablası büyüklüğünde lokma tatlısı gördü amk.. yemeklerin en kaliteli çıkması gereken yerde bunlar oluyorsa bu devletin büyük acizliğidir.. sen askerine kışlada bakamıyorsun sonra en zor şartlarda askerlik yapmasını bekliyorsun böyle rezalet olamaz...
Üçe be$e bakip askerin yemegini yandasa yaptirirsan olacagi bu.
Sen saray ve mecliste ülkenin zengin sanatçi is adamina kus sütü eksik sofralar kurdur.

Gel halk'in çocuklarina bozuk tavuk et ekmek yedir lanet gelsin içi bos saltanatiniza.