bugün

babel cezalı ve bu sebeple lens oynar.

beşiktaş'ın kazanacağı maç.
(bkz: beşiktaş adamın amına kor)
beşiktaşımızın normal şartlarda bir alt ligde olması gereken bir takımla oynayacağı maç açık ve net.
Günün maçı.
Uyanın çocuklar, beşiktaş'ın maçı var..
Oley Oley Bursaspor Bursaspor

Oley Oley Bursaspor Bursaspor.
Türk futbol tarihinin kötü anlamda en büyük iki rekabetten biri olan maç.

Diğeri için;
(bkz: Trabzonspor vs Fenerbahçe)
Beşiktaş' ımızın zor da olsa kazanacagını düsunüyorum. Çünkü puan kaybıni konya deplasmaninda yapacagız. Gecen sene bile zorla yenmiştik bursayı. Bu sene bursa daha iyi gecen seneye göre. Tahminim bursa defansif oynayacaktır. Erken gol bulursak cok rahatlarız. Macın kilidi erken gol bulmak. Bir de ceza sinırında kim varsa kart görsün bu maç. Karabuksporu icerde her türlü yeneriz yani yenmeliyiz. Zorlu haftalar oncesi cezali oyuncu sıkintısı kalmasın.
cuma maçı ve deplasmanda berabere bitme olasılığı yüksek derdim ama maçın hakemi gördüğünü çalan iyi hakem bizi frenlemez o yüzden iki tane atar geçeriz .
beşiktaş için çok zor geçecek maç. üstelik bursa nın beşiktaş düşmanlığı da eklenince işlerin kolay olmadığı ortada...

eğer olur da beraberlikle dönerse beşiktaş. lige havlu atıldı demektir. love da boşuna alınmış olur böylece. maça negredo denen kazmalodi yerine love ile başlamak gerek ya herro ya merro... zaten babel, tosic,atiba da yok...
Yukarıdaki sansyoklan arkadasa tamamen katılıyorum. Her hafta diken üstündeyiz bundan sonra. Fb macina kadar tek kayıpta sampiyonluk işi biter. Akhisar, sivas, kayseri maclarınin sıkıntıları iste bunlar... ahhh ahh.
Tinercilerin 0-5 kazanacağı tiyatro.
bursaspor'un 2-0 alacağı maçtır.

(bkz: bursaspor un beşiktaş a döşeyeceği boru)
haftaya karabükspor maçı da düşünüldüğünde 6 puanlık paketin ilk ayağı.
atiba' nın eksikliğinde beşiktaş' ın zorlanabileceği maç. taraftarı önünde ve sahasında bursaspor farklı oynar. beşiktaş en fazla tek farkla kazanır. tabi hakem faktörü de önemli...
görsel
bursaspor berbat futbol oynuyor, tek ümidimiz beşiktaş'a olan gıcıkları.
Bütün feto'cu P.i.Ç. lerin Bursaspor'u destekleyeceği maçtır.

Tabi Tarlacılar dünden Razı.
tribün görmek isteyenler akşam izleyebilirler maçı. tabii ki bizde yerimizde olacağız. maça gelirsek pek ümidim yok hatta bursanın yenileceğine dair baklavasına iddaya bile girdim zira batalla yok ve onun yokluğunda hücum gücümüz çok düşüyor ama yine de:

ne şampiyonluk ne kupa için değil aşkımız
bursasporum biz senin rengine aşığız.
aşırı derecede dev derbi.

ilk 11'ler şöyle:

Bursa
1 Harun Tekin
6 Titi
23 Aziz Behich
25 Abdullahi Shehu
26 Barış Yardımcı
93 William Troost-Ekong
32 Yusuf Erdoğan
51 John Bostock
77 Emmanuel Badu
28 Bogdan Stancu
29 Dzon Delarge

BJK
1 Fabri
3 Adriano
5 Pepe
12 Gary Medel
24 Domagoj Vida
77 Gökhan Gönül
7 Ricardo Quaresma
10 Oğuzhan Özyakup
17 Jeremain Lens
94 Anderson Talisca
9 Alvaro Negredo
Bursaspor beşiktaş'ı en son ne zaman yendi hatırlayan var mı ki?
Bursa'nın ufak tefek piçleri çıldırıyor.

Korner kullandırmıyorlar.
Bukadar nefret ve kin dolu taraftar anca fener tohumundan olabilir. sahayı tarlaya çevirdiler. Vodafone parkta daha coraplarıma kadar kontrol ettiler Bursa'da çakmak şişe artık ne varsa tarlaya dönen sahada bulabilirsin. sonra türk futbolu niye gelişmiyor... çok çirkef taraftarları var Bursaspor'un. alt üstü bir lig maçı. sanki şampiyon olacaklar. güya büyük takım olduklarını gösteriyorlar böyle şeyler anca sizin küçük olduğunuzu gösterir.
1-1 oldu.
Oğlanlar çıldırdı yine.