bugün

sevgilisiyle 2 yıl sanalda takılan türbanlı bacımızın erkeği ile ilk buluşmasıdır.
https://twitter.com/nasip...tatus/1260542371080687616

evet, enişte de gördüğümüz üzre katıksız bir çomarmış.

şimdi direkman sarılmışlar birbirlerine, erkek türbanlı bacımızın orasını burasını da mıncıklıyor. umarım günah değildir bunlar.
Oğlanın el hareketi jddjdj.

Samimi bir buluşma.

Şaka bir yana helal olsun.
daha sonraki buluşmalarda yaşanacak fiziksel ve psikolojik şiddeti şimdiden hissettim, tespih, yürüyüş tarzı hareketler.
Biraz matematikli beyin cimnastigi yapalim.
ilk buluşma ilk tanışmadan iki yıl sonra gerçekleştiyse, ilk threesome ilk buluşmadan kaç yıl sonra gerçekleşmelidir?
A)2 b)6 c)7 d)10 e)13
Lavuk seke seke geliyor, elinde tesbih garip garip hareketler içinde.
Sanki hatunla değil asker arkadaşıyla görüşüyor.

Kesin Bağcılar yahut esenyurttan.
Bu kız yarın bir gün "kimin kocası bu ğu ğu ğu ğu ğu ğu" temalı tiktok videosu çekmezse, yeni gelin sunumları yapmazsa adam değilim o kadar netim.
Çocuğun ilk temasını ben 40 yıllık dostuma yapmıyorum olm o nasıl bir barzoluktur ya.

Yeni gelin terörü konseptli fotoğraflarınızı bekliyoruz çocuklar Allah mesut etsin.
kız sarılıyorken boşalmıyorsa bir şey bilmiyorum..
elinde tespih ile ceylan gibi sekerek gelen delikanlının omuz sıkma hareketi biraz sakil dursa da kıyafetiyle bağdaştı.
bu yaşlarda bu gençler niye böyle triplere giriyor anlam veremiyorum.
neyse bugün de başkalarının adına utandık çok şükür.
Çoğu kadının salak olduğunu gösteren buluşma. Elinde duvar süsü gibi tespih, asker arkadaşının omuzunu sıkar gibi giriş, kızın kezo kezo sarılışı ve kapanış. Mal tiktok gezegeni bunlar.

Edit:mal keko, mal kekonun sevgilisi kız ve kızın arkadaşı çekim yapan mal kız eksilemiş.
Tamam o ilk buluşmanın güzelliği paha biçilemezdir ama 2 yıl nedir be. insan 2 3 ayda bir bari gitseydin yanına. Onu geçtim o tespih nedir? Tamam kekosun anladık da onu cebine koy da bari bir hediye al bir şey al en azından bir çiçek al. Askerlik arkadaşının yanına gider gibi omzunu sıkıyor bir de.

Aslında ben bunun gibi olmadığım için değerim bilinmedi sanırım.
Bunlar hep günah.
Omzunu sıkma, sarılma..

Caiz midir? *
Buluştukları yer cami avlusu mu?
Yoksa bana mı öyle geldi?
Görüntülere bakınca, Mimari stil olarak sanki cami türbe gibi bir yer...
ilk buluşma için iki yıl az değil mi ya beş yılda falan anca güvenmek lazım esasında...

Yalniz tiplerin ve hareketlerin iticiliği aşktan sevgiden soğutur insanı. ayrıca insan ilk buluşmaya niye arkadaşıyla gider lan.
Hiç görüşmeden 2 yıl ilişki mi olur?

Bir kadının arkasından gelip boynunu sıkmak nedir?

ilk defa görüştüğü adama ahtapot gibi nasıl sarılır?