bugün

ben hatalarımı telafi ederdim çok hata yaptım...kripto yatırımı yapardım dolar falan alırdım şsaldaskds pandemi öncesi herşey ucuzken bol yemek yerdim.
Her şeyi büyük ihtimal değiştirirdim ve şu anki ben olamazdım. O yüzden gitmek istemiyorum.*
Dönmeyeceğim kesin kararları alırdım. Sürekli bir döngüyü devam ettirir gibi başa sarmazdı.
2 yıl daha geriye giderdim...
4 5 tane şahin alır, evin önünde yatırırdım. fiyatlar artınca satardım.
Babamla daha kaliteli vakit geçirirdim.
eldeki tüm birikimi altın ve dolara basardım.
her gün uzun süre python çalışırdım.
nişantaşı'na ünlülerle konuşmaya giderdim. Bebek'e giderdim. daha çok gezerdim. bisiklet sürmeyi o zaman öğrenirdim.
nişantaşı'na ünlülerle konuşmaya giderdim. Bebek'e giderdim. daha çok gezerdim. bisiklet sürmeyi o zaman öğrenirdim.
dönüp sevdicekle bir daha tanışırdım.
Şu an olaylar ile ilgili bilgiyi geriye götürebiliyor isek çok şey. Mesela kripto paradan zengin olmak işten değil.
2 yil sonrasina giderim.
Eve yalnız çıkmazdım. Psikiyatriste gider ve erkek arkadaşımdan ayrılırdım.
Dogecoin alırdım. Ya da ona benzer ne varsa işte.
bana bir yıl yeterli *
2 değil de bi 5 yılda anlaşabilirsek daha güzel olurdu.
ekrem imamoğlu denen tipe asla oy vermezdim denen sorunun cevabıdır.
o zaman kendime vakıfbank'tan vadeli mevduat hesabı açmış olup birikimlerimi en az ikiye katlardım.
Derdim ki okulunun bitmeyeceğini düşünüyorsun ama uzamadan bitecek kendini yl için hazırla memlekete ne olursa olsun uzun süreli bir dönüş yapma.
2 değil de 3 yıl öncesine gitmem lazım. o zaman efendilik ayağıda dövmediğim insanları evire çevire bir güzel döverdim.
ha şimdi de düverim de sebep kalmadı herşey zamanında olacak tadı çıkmaz demi.
Corona ile ilgili plan yapardım ayrıca insanları şu anki Türkiye ile ilgili uyarırdım ama büyük ihtimal makarnacılar bana inanmazdı.
pek çok hatamı yapmazdım. hayatımın en büyük hatalarından birini neredeyse 2 yıl önce yaptım. yıl öncesine giderek o hatayı yapmazdım. ek olarak tüm cesaretimi toplar, o aşık olduğum kızla konuşur, görüşürdüm.