bugün

sevişmenin, kişileri tanımayla bir alakası olmadığını bilen kızdır. insanlar doğası gereği, yanında beğendiği karşı cinsler olduğunda çiftleşme isteği duyarlar. Gayet tabiidir. Kimin elinin kimin götünde olduğunun belli olmadığı bir dünya dileğiyle.
tek gecede hatta ismini bile bilmeden olanları düşününce daha normale kaçıyo herhalde.
her iki taraf da 18 yaşın üstündeyse sadece kendisini ve sevgilisini ilgilendirecek bir eylem gerçekleştiren kızdır.
merasimle cinsel ilişkiye girip hep erken boşalma sorunu yaşayan tosunları rahatsız eden kızdır.
çok aşıktır. keza aşık olan insan dokunmadan edemez. ten uyumunu da yakaladıysa sağlıklı bir ilişkinin temelini atmıştır. aferindir, takdir edilesidir.
(bkz: ooo zina yalnız hiç hoşlanmadım)
Normal bir kızdır. Tabii ki türkiye şartlarında normal gözükmez orası ayrı.
en sağlıklısı haftada 2-3 kez olduğu için sağlığını hiçe sayan kızdır.
Kız değildir o iyi bakın. .
2 hafta mi ayni gun icinde girenler var.
evlilik kovalayan bir sinsi değildir.
sevgilisi doğalı 2 hafta olmamışsa, mümkün olabilir.
size ne dediğim durumdur, bunları düşünüp banyoda asılan adamlar, kızlığı bozulacak korkusuyla sevişmeyip kendini duvarlara sürttüren kezbanlar iki kişinin ilişkisini sorguluyor bu ne perhiz ne lahana turşusu.
erkeğin gözünde direkt bileti kesilen kızdır, bi sene falan takılınır kendisiyle sonra yaptığı hafif derin bi hatayla sözleşmesini fesheder sezon sonu bonservisini verirsiniz eline. sezonda attığı gol ve asistler sizi zaten hedeflerinize ulaştırmıştır.

imzayı atmadan vermeyin kızlar ne olur ne olmaz... her ne kadar 2016 türkiyesinde yaşasak da tüm erkekler gavat değil, bir çoğu evrimini tamamlamadı hala..
Çok aşıktır, öyle böyle aşık değildir, çılgınca aşıktır.
geniş kızdır.

(bkz: süveyş kanalı)
Yokluğun evrim geçirmiş ve hayat bulmuş halidir halk arasında Or. diye tanımlanabilir .
2 haftalık bebeyle ilişkiye mi girilir la. ensarcı mı bu kız?
ula kız orospudur yazanlar olmuş.
Kız tek başınamı giriyor bu ilişkiye doğal olarak erkekte 2 haftalık
sevgilisiyle girmiş oluyor.
O zaman kız orospu oluyorsa bu durumda
kusura bakmayın bu durumda erkeğe de pezevenk yada puşt
demek şart.
eee?...sana mı sorcaktı yani? ben ne zaman ilişkiye girersem bana orospu demezsin, diye mi sorcaktı?
Bunun planını yapıp ayy çok erken dur biraz daha bekliyim zaman geçsin. 3. Ayda yaparım zihniyeti çok daha orospu bence ya. Bazılarının orospuluk anlayışıyla benimki çok farklı.

Bu işler içinden gelmesiyle olur, ilk günden içinden gelmişse bastırıp 3. Ayı beklemenin ne namusluluğu var. Onu geçtim 3 5 ay da çok uzun değili ona bakılırsa.
o 2 hafta check balans ayari yapmis kiz dır.
1.hafta icinde yeni elemandan emin olmuşsa 2. hafta içinde eski sevgiliye yol vermistir.
saygi duyulur.