bugün

Brezilyali Bebeto.
Annem yine kayboldu. Nereye gitti? Çok korktum. Ama geri geldi sonra. Süt verdi bana. Hey gidi günler.
neden her yer portakaldı bilmezdim.
Abd de oynanan o ruhsuz dunya kupasi turnuvasi. Az cok hatirlayorum.
Beyaz bi ışık gel gel diyordu bileydim böyle olduğunu gelmezdim.
Son iki ayını hatırlarım. Çok soğuktu çok. Hayat kundaktaki bebeye bazen çok zor.
Hagi , stoichkov , Kenneth Anderson , bebeto , Baggio...
(bkz: çiller)
1994 yılının bahar akşamlarında bisiklet sürmek için dışarı çıkardım. pastanede çok güzel üzümlü kekler olurdu, hep alırdım... hiç bir zaman o kadar güzel üzümlü kek yiyemedim bir daha, demek ki ağzımızın tadı varmış ulan o güzel 90 lı yıllarda.... 90 ların herşeyini çok özledim çokkkkkk...
Yurt dışındaki akrabadan gelen ps1 , 94-96 civarı olması lazım.
Ruanda katliamı.
ebem. evet 94lüyüm.
bir ışık bir aydınlanma. götüme vurdular falan. ilk cinsel tacizimi yaşadığım yıl da diyebiliriz sanırım. gerçi şimdi kendimde de kabahat bulmam gerek, mis gibi yayılıp yattığım anne karnında bok mu varmış da kalbim durmuş, rahat mı batmış? neyse sonuç olarak beni vakumla bir çektiler, bir elamet geldi vuuuuuu.
ebemin beni ekim ayında itinayla annemin kollarına vermeseydi.
Ülkemin en büyük kazançlarından biri, yani muraattii. (bir kere de benim totom kalksın)
ilk altı ayı bende yok. 94 yılını yedinci aydan itibaren yakalayan biri olarak, yarısını hatırlıyorum diyebilirim. (bkz: yalandan kim ölmüş)
akçaabat cumhuriyet parkındaki havuza topum kaçtı.

not:ciddiyim. *
(bkz: sıcağı sıcağına)
tarkan'ın a acayipsin, burak kut'un benimle oynama, yıldız tilbe'nin delikanlım, demet sağıroğlu'nun arnavut kaldırımı ve kınalı bebek şarkıları.
o yılda doğan birisi olarak hiç bir şey hatırlamıyorum.
kurt cobain ve uzay heparı'nın ölmesi.
"senin adın fatih , fatih söyle bakalım "
nickimin sonundaki rakamlar.
üniversite sınavına girişim.
aydos tepesine inen yecuc mecuc. agustos ayiydi ve bne 10 yasindaydim.
güncel Önemli Başlıklar