bugün

sözlüğü boşaltma kampanyasıdır .
Sözlükte devecialpay'la baş başa kalacaksın demektir, hayırlı uğurlu olsun.*
sözlüğün fişini çekecek kampanya.
1.89 ile kaçırdığım olay. Vay arkadaş her şey mi kıl payı ile uzaklaşır insanın hayatından..

"sen gelme ulan ayı" diyerek incitmeyin ben çeker giderim..
katılım olmayacak kampanyadır. şu şekilde olursa olabilir.
(bkz: beyni olmayanlar sözlükte yazmasın)
saçma sapan bir kampanyadır.
170ten kısa kızlar yazmasıncıların benzeri kampanyadır.
ya tamam. tamam hadi herkes uzun herkes güzel tamam. sie.
sözlükteki erkeklerin %98'i 1.90'dan kısa olduğu gerçekleşmesi mümkün olmayacak kampanyadır.
tası tarağı toplama vakti gelmiştir sözlükte. o kadar boy ne gezer. ama bunu diyen kişi özellikle belirtmek gerek kız ise ve boyu enn az 1.75-77 aralığında değilse dönüşümüz muhteşem olur biginize.
sözlükte yazmakla alakası bulunamayan şey.
Sınırı 3 cm ile geçerek sözlükte yazmaya devam edebileceğim kampanyadır.
oldu olacak sözlüğün adını da jigolosözlük olarak değiştirelim.
gidenlere 195lik boyumla el sallayacagim.
guzel sozluk kizlariyla bas basa kalmak icin muhtesem bir firsat...
hayırdır basketbol takımı mı kuruyorsunuz diye soramadan edemediğim durum.
Bunu 180'e falan indirseydik yoksa sözlükte yazacak erkek kalmayacak yahu.
zaten iskandinav ülkesiydik kuzey ve doğu avrupalıydık 1.80 den aşağısına hastalıklı gözüyle bakıyorduk olamaz böyle bir şey diye aman tanrım bu çocuğun/kızın boyu neden daha atmadı diye.* ortalamamız belli ülkecek nedir bu takıntı.
boyunuz devrilsin. 1.60 la başlayan başlıklardan gına geldi şimdi 1.90 salgını başladı. Lanet olsun.
185 ile artık ayrılmak zorunda olduğum sözlüktür. sevmiştim burayı bazen siyaset bazen tarih bazende seks hey gidi günler. dışlanmak ne kötü.
2 cm ile kacirdigim kampamya.
1.90 altı zaten erkek sayilmadigindan gereksiz kampanyadir. Sabidir o sabi.

bu arada kampanyayi 170 altı sakalli cuce kadinlarinin acmamis baslatmasi da hayata dair ic burkan detaylardandir.
boyum 190 ve kendimden uzun insanların yanında komplekse giriyorum basketbol oynadığım zamanlardan kalan bir alışkanlıkla, sanki benim eşleşmem gereken kişi o değilmiş hissiyle. bu nedenle katılmadığım kampanyadır, gelsinler efendim; gelsinler ki endamımız ortaya çıksın.
1.70ten kısa kızlar çıksında sözlükte bize kalsın. Not :1.92
Sözlük olarak yazmamamız lazım buna göre.
daha yeni yazar olmuşken gerçekleşmesini istemediğim kampanya. 180 üstü hobbitler olarak toplandık ağlıyoruz şuan.
Türkiye'deki boy ortalamasını düşününce tutması mümkün olamayacak faaliyettir hatta kampanya değil şampanyadır o, kampanya olsa sözlükte duramazsın.
diğer adı sözlüğü komple boşaltıyoruz kampanyasıdır.