bugün

Mb'nin koyacağı maçtır.
trabzonspor' un 3 kalecisinden mahrum çıkacağı maçtır. ilginç bir talihsizlik...
başakşehir'in kötü gidişata son vereceği müsabakadır.

trabzonspor 3 kalecisi ve toplamda 11 eksik oyuncusu bu maçta oynayamayacak.

bu kadar eksikle başakşehir karşısında varlık gösteremezler.

iddaa başakşehire 2.45 vermiş maç saatine kadar 1 90 a falan düşer.

ev galibiyeti denenir.

trabzonspor bu maçla birlikte düşüşe geçer.
Başakşehir süpriz yapacak gibi geliyor bana pek ümidim yok aslında ama işin için de birazda iddia oldugu için böyle düşünüyorum. 3.5 alt normal bu maç için. adam eski basmış ama dedıgım gıbı oldu sonuç.
başakşehir kazanıra dalak, böbrek, kalp, akciğer basılır.

başakşehir oranı 1 90 a düştü dün dedim size.

ağır ms 1 .
54. dakikada 0-0 olan maç.
başakşehir 1 gol atamadı kalede 18 yaşındaki çocuk var şutları yok.

aykut kocaman senin oynatacağın topun ben taa var ya.
Türkiyenin iki kabız teknik adamının takımının maçı. 1 saat geçti her iki takımında 1 şutu dışında futbol namına bişey yok.
Beşiktaşı şans eseri yenen trabzon bu muydu amk?
bu rezil başakşehir küme düşerse şaşırtıcı olmaz on tane eksikle gelen tranzonspor'a karşı 80 dakika oldu kaleyi bulan yahut auta giden şutları yok. Aykut kaldığı yerden devam etmekte. Derken trabzonsor atti.
başakşehir gol yedi allah belanızı versin

inşallah amatöre kadar düşersiniz

ilk maçtan kupon yattı.
Gol olunca abim gülme krizine girdi. Hala gülüyor.
trabzonun bi bok yapmadan öne geçtiği maç. artık tarihe karışmış uzun oynayıp defansın arkasına adam kaçırma ile oynuyorlarken bir hata ile golü buldular. başka da bi şey yok.
bu başakşehir fenerbahçe yi kupada nasıl eledi.

adamların ayakta duracak hali yok.
trabzonspor'un 79. dakikadaki golüyle 1-0 kazandığı maçtır.
şampiyonlar liginden bir dünya para geldi alınan adamlar ayakta duramıyor.

borçsuz bir takım eldeki bu kadronun üzerine 5-6 tane sağlam oyuncu alsa bu sene de ligi silip süpürürdü.

bunlar tam tersi gelen paraları kesin cebe attılar zaten şampiyon da olduk görevimizi tamamladık ayağına yatıp misyonunu tamamladılar.

önümüzdeki sene visca,mert,epirianu başta olmak üzere bütün iyi oyuncular takımdan ayrılır.
görsel
güncel Önemli Başlıklar