bugün

neden bu başlık açılmadı ya da ben mi bulamadım bilemiyorum?

ilk 5 sandık itibarıyla eşref hamamcıoğlu’nun önde götürdüğü, burak elmas’ı desteklediğim seçim.
Fosil tayfa Galatasaray'ın yine ipini çekiyor. Tüzük degişmedikçe de bu kısır döngü devam edecek. Burak elmas qatar airwaysla anlaştığını söyledi sponsorluk için. Spor salonu projesi vb. bir sürü şey açıkladı. Eşref hamamcıoğlu'nun ne yapmak istediğini bile bilmiyoruz. işte zihniyet degişmedikçe bu kafa yapısıyla fb ve bjkyle yarışmaktan ötesine geçemiyoruz. Tabi bir diğer konu da burak elmas ve metin Öztürk aynı kitleden oy alıp birbirlerinin oylarını bölüyorlar, bu çok net şekilde görülüyor. Bu da yenilikçiler için büyük bir strateji hatası.

Galatasaray liselilerin değil, taraftarlarındır. Kene gibi yapıştınız, düşün artık şu kulübün yakasından.
an itibarıyla 7. sandıkla beraber burak elmas’ın ilk 2’ye girdiği seçimdir. genel toplam oy sayısı:

eşref hamamcıoğlu: 422,
burak elmas: 252,
metin öztürk: 237,
yiğit şardan: 122,
ibrahim öztürk: 28.
14. sandık itibarıyla burak elmas gümbür gümbür gelmektedir efendim.

kırmızı (elmas): 45,
yeşil (hamamcıoğlu): 15.
Burak elmas 8 oy farkla öne geçti. Son 2 sandık sayılıyor. Burak elmas avantajlı gibi ve umarım sonuna kadar götürür. Galatasaray artık fosil zihniyetten kurtulmalı.
burak elmas’ın kazandığı seçim olmuştur. galatasaray camiasına hayırlı olsun.