bugün

ingiltere'den hiç bir beklentim yok, bence bu sene de başarı gösteremeyecekler. Tunus'u yener tabii ki. Panama da zayıf, gruptan 2. çıkarlar.
ingiltere 8 tane atacakmış gibi duruyor. Hadi hayırlısı.
Kaleciye üzüldüm lan hem sakatlığından dolayı hem de yediği golden dolayı. Stones çok iyi kafa vurdu kurtardı ama yetmedi, oyundan çıkarken de ağladı, üzüldü yazık lan adama.
Oha saha da ne sinek var lan öyle eller sürekli sineği kovar halde futbolcuların. Sterling'i yakından gösterdi çevresinde 1000 tane sinek vardı.
Tunus penaltı kullanacak. Tunus attı 1-1.
Tunus'un penaltıdan attığı golle 1-1 olan maç.
ingilizler çok kazma ya. Kalenin dibinden gol atamıyorlar. Tunus bir geldi attı golü. Hafiften keyifli maç oluyor. Ama bu ingilizler kupayı alamaz bu beceriksizlikle.
ingiltere'yi pek beğenmedim, kadroları daha zayıf olsa da Fransa'dan iyi olduklarını söyleyebilirim. Lingard salağı ne pozisyonları harcadı, aptal bu herif vallaha.
Ruslarla ingilizlerin arası kötü malum, o yüzden ingilizleri nehrin dibindeki volgograd arenaya vermişler. ingilizler sinek kovalamaktan top oynayamıyor. işte bu Putin çakallığı. Şu stadın yerine bak, sinek fabrikası gibidir.
görsel
Ulan son yarım saati uyuya kaldım ya ingiltere 2. golü atmış.
güncel Önemli Başlıklar