bugün 1693 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

177

 1. 4 4
  yalnızca orman yangınlarını ihbar etmek için değil ayrıca olası orman yangınlarına karşı önlem alınmasını istemek içinde kullanılabilecek bir telefon numarasıdır.

  örneğin; herifçioğlu ormanın ortasında ateşini yakmak * kuzusunu çevirmek ve rakısını yudumlamak suretiyle alem yapıyor diyelim. sizde bu durumdan rahatsız oldunuz ve adamın yanına gidip onu uyardınız, fakat adam sizi ciddiye alıp ateşini söndürmek yerine şen bir kahkaha atmayı tercih etti. üzülmeyin, artık 177 var. *
  #1938647
 2. 3 3
  "her fidan bir çocuk, her yanan orman çocuklarımızın kararan geleceğidir. ormanlarımız yanmasın, geleceğimiz kararmasın. alo 177, osman kahveci, orman genel müdürü."

  sabahın köründe telefonuma "orm.gn.mud" den gelen sms'de geçen numaradır. düşünce güzel de abicim, şunu öğlene yakın bi vakit de ataydınız da ben de "orhan kim laaaan" diye fırlamayaydım yataktan.

  neyse affettim.
  #5358872
 3. 0 0
  Marmaris'e giderken, Marmaris Orman işletme Müdürlüğü'nün yol kenarlarına koymuş olduğu tabelalarda gözümüze takılan numaradır. Misal; Ormanlarımız miras değil, çocuklarımızın bize emanetidir. Alo 177 Orman Yangını ihbarı - Ücretsizdir, diye devam eden levhalar vardır.
  #7028742