bugün

Yapanların hiçbiri de kendi çocuğunu imam hatipe göndermiyor işin komik tarafı.

21. Yy da millet uzaya giderken biz teolojik eğitim veren okul açıyoruz bravo bize.
sonrada jeolojik bir olay olan depremi kızlar açık geziyor kadınlar sevisiyor deprem o yüzden oldu diyenler türüyor meydanda..
fen liseliyi depremi gavsın durduracağına inandıramazsın, hadi inandırdın diyelim adam üstüne sorar, "dış güçler yapıyosa bu depremi, gavsın gücü ona niye yetmiyor" diye, hadi ona da bişey uydursan, "depreme önlem olarak iletişim ağı, altyapı, çadır vs için verdiğimiz vergiler nerede?" diye sorar.

imam hatipli öyle mi?
"al şu ulufeyi, fazla kurcalama, salla iki hadis bi ayet, yoluna bak"
(bkz: feni hatip etme dini hatip et)
4 karakteri eklemiyorum, sizin Rabia'nızdır o.
intikam intikam intikam baska dusundugu yok bunlarin.
Bu biraz da ailelerin suçu ama sadece simdi değil önceden beri gelen boşvermişlik
"Nasıl olsa ihl şartsız alıyor, diploması olsun işte" deyip çocuklarını sıkmıyorlar, teşvik etmiyorlar okumaya
Ben 2003 yılında fen lisesine başladığımda bizim servis neredeyse boş gidiyordu, ihl servisi koca 302 otobüstü ve öğrenciler sığamıyordu.
Bir insanın siyasi gücüyle kendi kafasını bütün ülkeye yaşatması. Yargı, hukuk, adalet, astroloji, din hep kendisinin elinde.
Normal okullar dökülüyor, pislik içerisinde, öğrenci orada okumaktan utansın.
i. Hatipler modern, temiz, eksiksiz uzaya çıkıp Allah'ı bulamazlarsa yazık.
Şimdi bi bilin bakalım S bilmem kaçları, ihtiyaçları neden dışarıdan aldık!?
Aselsan çamaşır makinesinde yıkanıp sonra çalışan 1919 yapıyordu, n'ooldu onlara? Fetö zikti.
Ayrıca o Aselsan hala fetö yuvası.
Korkaklar hep bir tarafa sığınırmış, Atatürk size korkmayı mi öğretti?
Sonrada aman efendim fen bilimlerinde niye geriyiz derler.
Bunun tam tersi de olsaydı bir şeyin değişeceğini sanmıyorum. Mevzu bina yapmak ise alasını yaparlar. Mevzu eğitimin kalitesi.

Eğitimin kalitesi çok düşük. Binanın isminin bi önemi yok.
162 de çok ama 162 tane fen lisesi açsan doldurabilecek misin? nolacak bu sefer kalite düşecek. bir tek kaliteli fen kaldı zaten bırakın az olsun o da.
Türkiye’nin bilim ve teknolojiye karşı yaptığı en büyük kötülüktür.
Olur mu yani oldukten Sonra pamugu Kim tikayacak bir tarafimiza, fen men bırakın bu isleri.
şaşıracak bir şey yok

yıllardır söylüyorlar zaten

bize imam ve polis lazım

gerisi baksın başının çaresine.