bugün

yurdum devlet düşmanı atatürkçü hainlerin yaptığı iş.
Darbeyle berkin ne alaka anlamadım.o sizin kavganızdı solcuların değil.burdan da sana ekmek yok naş naş.

edit:bu devlete kimin düşman olduğunu gördük elhamdulillah.askeri olduren biz değil sizlersiniz.
totoslarin teslim olmus askerleri katletmelerini ciddi ciddi kahramanlik sandiklarini gormemizi ve midemizin bulanmasini saglayan mevzudur. nereye nasil sasiracaklarini sasirdilar gelen cahil cesareti ile..
işte böe bi memleketin içinde kaldık er ler gerçekten böle bişi ypamak istese ki onal emir kulu emire uymayana komutan nasıl sıktı ki çok iyi bilioyoruz. erler böle bişi ypamajk isteseler o tankı halka sokardı
orası ayrı bir muamma. bir sürü insan vefat etmiş, öldürülmüş, şehit edilmiş. akp hala siyasi gösteri yapıyor bazı şehirlerde.

ulan başbakan konuşmasında halka; akp burada mı, mhp burada mı, chp burada mı diye soruyor. ve kitleden evet cevabı geliyor. demek ki darbeyi bedenini ortaya koyarak önleyen halkı sadece akp taraftarlarından oluşmuyor.

böyle bir günde siyasetin bile temizini (siyasetin temizi olmazda. hani) nasip etsin yaradan.
Ben evimde üzülüyom sen ne yapiyon sokakta halay çekiyon dimi göt kili.
Tuhaftır.
Gerçekten şehit olanlara da masum olup bok yoluna gidenlere de ağlanmalı.
Ama neye ağlamam biliyor musun? Demokrasi koruyorum kisvesi altında türk askerine zulüm etme fırsatını kaçırmayan akpkklı ve işidli teröristlere asla ağlamam.
görsel

Ulan askere vururken şu sakallıların yüzündeki sırıtmaya, keyfe bak.
Haburda teröristleri davul zurnayla karşıladı bunlar. Şimdi demokrasi savunuyorlar. Yersen.
olum bi siktir git lütfen ya. türkiye'nin yarısı senden olsa sıçtık.