bugün

bir çoğumuzun anannesi ya da babannesidir maalesef.
vücut gelişimini tamamlamadığı için acele ettiğini düşündüğüm kızdır.
Vurduruyordur. Yazmazsam olmazdı.

Her neyse, büyük ihtimalle Amerikalıdır ya da bir pasifik genişliğinde ailesi vardır.
Birisi üniversiteye kadar elini sürmemiş eee ne güzel de neden üniversite işte bunu anlamıyorum. Açılıp sacilma unili olduk lak laklari saçma sapan şeyler.
Doğası gereği üreyebilecek yaşta olduğu ve bu hormonları salgıladığı için ilişkiye girmiş olabilir.

Ha günümüz toplumunda normal değildir. En azından biraz daha büyümeyi beklemelidir. Ne bileyim eğitimini tamamlamalıdır gelişimine önem vermelidir.
Ege bölgesi civarında yaşaması muhtemel olan bir kızdır

Tabi cehapeliler için,bu kız pedofili sınıfına girmemektedir.Bunu doğal bir şekilde karşılamaktadırlar.bu eylem,onlar için çağdaşlık ve modernlik sembolünden ibarettir.

"sana ne" diyerek bu ahlaksızlığı
savunmaktadırlar.bu rezalet değilde nedir?
Bir kemalistim ve hiçde yukarıdaki arkadaşın dediği gibi düşünmüyorum. 18 yaşından önce bir kızın kendi isteği ile bile olsa cinsel ilişkiye girmesi hatadır ve hatta tecavüze girer.

17 yaşında veya daha ufak bir kişi kim olursa olsun kadın erkek fark etmez doğru karar verecek yaşta değildir.
suç işlemektedir. yok öyle suçu erkeğe atmak sende 18 yaşından önce girdiysen suçlu sensin. aynen.