bugün

Çok küçük. Bazı şeyleri yaşamak için hem akli hem fiziki olgunluk gerekir diye düşünüyorum.
Edit: bu yüzyılda cinselliğin, aşkın bu kadar ayaklar altına alınması kötü. Bazen başlıkları okurken iğrenmemek elde değil.
Sevişti bir bakir ile bakire,
Erkeğe milli dediler,
Kadına fahişe.
Gayet açık ve net.
Yanlış bir şey yapmamış kızdır. Eğer partneriyle birlikte birbirlerinin ilkiyseler ne mutlu onlara.
hatadır. geleceğini geçmişiyle karartmaktır. yasal olarak zaten suçtur. daha çocukluğunun baharında kişilerin bu tür ağır girişimlerde bulunması mantıksızdır. ilerleyen zamanlarda pişman olacak kızlardır.
Kendini keşfetmiştir kişinin kendi vücudu hakkında karar vermesi bir konu başlığı olmamalı beyler hangi yüzyılda yaşıyoruz.
kimsenin yargılamaması gerekir. gülme komşuna gelir başına. siktir edin aq. gecenin bir vakti şu başlığı hortlatmanın ne gereği var ki? kim ne yaparsa yapsın, sonuçta kendi özgür iradesi, kendi hayatı. her koyun kendi bacağından asılır. başkalarını kınamadan önce de önce kendi eksikliklerimizi gidersek çok iyi olacak kanımca. kız orospuysa orospu kime ne? ha bir de şu var, tabiki reşit olmadığı için yasal olarak ilişkiye giren kişi suç işlemiş olur. orası ayrı. fakat kendi rızası da varsa kimseyi de ilgilendirmeyecek durum.

özet: kimseyi kınamayın. önce kendi hayatınıza bakın.
edit: orospuluğu savunmuyorum.
yurt dışında çoğu kızın bu yaşlarda cinsel ilişkiye girdiğini duydum fakat ne kadar doğru bilmiyorum.
o yaşta ki cahil, saf bir kızın yapmış olduğu ciddi bir hatadır bence. bu kişi yaşına erdikten sonra namuslu bir kız olma yolundaysa, büyük pişmanlık yaşatır. 16 nedir abisi!? yazık..
işte bunlar hep batı özentiliğinden ileri gelir.. popi olma uğruna her b*ku yiyen, özenti, onlar yaptı bende yapcamm yaa diye mızıklayan yeni nesil gençler oluştu maalesef.. ablalarından, ordan burdan görüyorlar erken yaşta seks yapmayı özgürlük, modernlik falan zannediyorlar.. birde elinde bira geri kafalı değilim ben yeaaahh diye bağırır..

allah bunları ıslah etsin.
Valla sokakta öpüşen eden ortaokulu tipler var artık. içler acısı bir durum.
turkiye'nin aydıklık yüzleri, batıya açılan kapılarıdır.

türkiye laiktir laid kalacak!
Ortamlarda 16 yaşında cinsel ilişkiye girdiği için gurur duyup, alkış kazanması için tek eksiği pipisi olan kızdır.

Siz olunca oww şanslı piç, milli mi oldun sen mala mı vurdun sen woasahahahha afferin len!
Kız olunca vah vah yazıklar olsun, ar namus kalmamış.

Cinsel hayatı olan kadın kişidir, sevişerek büyür. Ben değil bir arkadaş.
psikolojisi bozulacaktır.
çok sakıncalı.
geçen gün liseli bir kız periscope yayını açmış,sınıftan canlı yayın.
kimsede okul kıyafeti yok,kızın göğüslerin %70i açıkta, 4-5 kız yanlarında 1 erkek, kız diyor biz kaşarız buda bizim pezevengimiz,kaka kiri saçma sapan laflar ediyorlar kızlar kızları öpüyor erkek kızları elliyor falan.
birazdan hoca sınıfa giriyor ders başlıyor.

milletimiz ne yasakları düzgün yaşıyor ne de serbestliği. giderek berbatlaşıyoruz.
(bkz: ecem hotoğlu).
Şimdi orada öyle burada böyle yazıyor, onlar öyle bunlar böyle yapıyor zırvalarını geçip, iş bedensel ve psikolojik açıdan incelendiğinde gayette anormal bir durum olduğu ortaya çıkıyor. Milletin 16 yaşında ilişkiye girmesi onların çağdaş olduğunu göstermez ne yazıkki.
Ne batı özentiliği? Çocuk gelinlerde mi batı geleneği?

Bu bildiğiniz doğunun yobazlığıdır.
sizene ulan , isteyen istediği yaşta sikişir dedirten başlıktır.
televizyonun meyvesi çocuktur.
Kendi istegiyle yapiyosa bize ne dedirtir. 16 yasinda kendi arzusuyla yapan kizlari elestirecegimize, 13 14 yasinda zorla, kendi arzusu olmadan evlendirenleri elestirsek daha dogru olur diye dusunuyorum. Kimse 16 yasinda zorla bi kizi evlendirerek cinsel iliskiye zorlayanlari elestirmiyo ama kendi arzusuyla yapanlara gelince bik bik bik. Evlilik olunca 16 yasinda da olsan seks yapmak normal tabi dimi?
Ya küçük yaşta "evlendirilenler ?" Sonuna evlilik getirilince söz söylenmiyor değil mi ?. Çünkü uygun oluyor degerlerinize.
Karşı cikacaksaniz bir yanlisa tümüyle karsi cikiniz. Bir yerleri hedef gostererek mesaj satmaya calisarak degil efendim .
ilkokulda sigara içen veletle aynı kafada olabilir. ben sizden daha olgunum, cool'um falan..
batıda değil asıl ülkemizde olan durumdur. Müslümanların evlendiği kızlar maks 17 yaşında, hz muhammed bile aişe ile kaç yaşındayken evlendi sorusunu sorarım size? ey tatlı su Müslümanları!
günümüz şartlarında geç bile kalmış kızdır... erken yaşta cinsellik yapmak modenlik, çağdaşlık olmuş. gayrimeşru yollardan küçücük yaşlarda tövbe haşa iyice yozlaştırdılar kültürümüzü.

bu zındıkları allah ıslah etsin.
blu çağına girmişse sorun olmayan kızdır. ayrıca evlide olmalı. yani eşiyle girmeli.