bugün

"16 yıldır AKP'ye oy veriyorum" diyen çiftçinin, "ömrümü bitirdi, çiftçiyi bitirdi, seçimlerde görecekler..." diyerek isyan etmesi olayıdır.

https://www.dailymotion.com/video/x6gtq84
Valla AKP'nin ağzının domalmasından ömer diyeceği belliydi. Bundan önceki seçimlerde de şikayet ediyorlardı yine oy verdiler. AKP'nin en büyük siyasi hamlesi kendilerinden başkalarının durumu daha da kötüye götüreceği konusunda milleti inandırmasıdır. Ama artık öyle bir hale geldi ki şimdiye kadar ki tüm birikimler tükendi. iyi bir şey olsa bile kötü o kadar çok örnek var ki arada eriyor gidiyor. Buna rağmen bu insanlarımız bunları dile getirseler dahi seçimde oylarını yine AKP'ye verirler. Umut fakirin ekmeği çünkü. Bunlar bozdu, bunlar düzeltirler diyor. Yine de iş öyle bir raddeye geldi ki "Bundan da kötü olmayız" düşüncesi tohumdan, fidana döndü. Gerçekten daha da kötü olacaksan tümden bitmişiz demektir.

Erdoğan sağ değil de sol ideolojiye yakın olsaydı ve inandığı şeyleri o zaman da aynı kararlılıkta yapsaydı şu an gerçekten bu durumda olmazdık.
görsel
Sana su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim 16 sene ne lan.
"16 senedir oy veren aklını s.keyim" denilesi mal beyanı.

Neyse geç de olsa akıllanmış. Darısı götündeki donu da gitse hala hülouğğğ demekten vazgeçmeyen mallara...
seçimlerde yine mührü ampule basacak olan çiftçidir...
Parayla tutulan çulsuz birinin yalan dolan algı yaparak hukümeti kötülemesi durumudur. Gerçekten çok yazık...
iyi ya madem git kılıçdara da sülalenle beraber ömürünü değil nefesinizi bitirsin nankör.
Ben hiçbir partiye katiyen oy vermem. Salı günü gördüm nişantaşı'na giderken Kılıçdaroğlu başlamış yine vaatlere. iyi parti de 4 yaşındaymış.
iki din elden gidiyor muhabbetine kanıp yine AKP'ye oy verir.
(bkz: evladım niye önce söylemedin seni kalkındırırdık)
Keşke vermeseydin amca denilesi.
Bunlar ağzına geleni söylerler ama son raddede gider yine ampule basarlar. Aynen pompaya devam sevgili kardeşlerim.deveye diken.
memleket partisi umarım iktidara gelir de, ülkenin insanı bi nebze de olsa rahatlar.
güncel Önemli Başlıklar