bugün

Beyazıt umarım dört yaşında şehit olan o çocuğun ailesini de programa çağırır da nasıl duygular yaşanıyor öğrenir.
tonlamalarına bakılırsa, solcu ahmakların eseridir.
Yayin kesilmedi. Slogan başlar baslamaz aninda Ses kesildi ve aninda konuklarla alakalı bir video girdiler. Sonra devam etti yayin.

Cok ustaca kestiler sesi belli ki hazırlıkliymis beyaz show.
ülkede başka olay yokmuş gibi yarının en konuşulan olayları arasında girecektir. olay bile değil amk. saçma sapan büyütülmemesi hatta üzerinde konuşulmaması gerekilen bir şey.

böyle aptal saptal şeyler ile uğraş, sonra vay efendim tepki verilmiyor, halk uyuyor vs. vs.
konukların ve beyazın hemen görmezden geldiği olaydır.

yıllarca bu ülkede hakkını arayanları yok sayan, bildiği tek gençlik kitlesi şarkıcı kisvesindekilere ''pardon donunuz ne reeeeenk??'' diye soran kuğu dudaklı tipler olan, etliye sütlüye karışmayan tipler şimdi ülke gerçekleriyle karşılaşıyorlar.

bu sessizlik, bu bana dokunmayan yılancılık sizi de vuracak.

almanya'da hitler dönemi herkes toplama kamplarını bilir ama o kamplarda tutulanların hain, suçlu olduklarına inandırılırdı, halk da susar, bu yalanları yerdi sonra gerçekler ortaya çıkınca alman halkı uzun süre kendine gelemedi.

aynı pişmanlığı yıllar sonra bugün susanlar da yaşayacaklar.
bastan asagi kurgulanmis bir olay.! beyaz giyme toz olur, Beyaz giyme Tanirlar,
Seni Yolcu sanirlar
Zaten bende Talih yok,
Seni benden alirlar
Salinada Salinada gel,
haydi Yavrum dön dolas yine bana gel
Oradaki olayla canlı yayın arasında 7 sn vardır, böyle istenmeyen durumlara müdahale için, oradan yırtmışlar yani.

Bir olay.
izlemediğim ve merak etmediğim olaydır.
Yayın esnasinda bir takım hain beyinler tarafından "Hain Beyaz" diye bağırıldı. insanların emeklerine leke surmek ancak bu gibi hainlerin işidir.
Hain kafalara ölüm.
Vay amk dedirten olay.
O slogan atanlara arkada neler yapmışlardır allah bilir.
sen bunca yıl uğraş bir yerlere gel ondan sonra siyasi meselelere meze ol. yazık lan adama.
bok dolu zihniyetleriyle içine etmedikleri bi beyaz show kalmıştı zaten. geçen hafta sıçtık programa, bunu gelenek haline getirek lo hewaller. müthiş fikir gerçekten faşist kürtçüler. ayakta alkışamak lazım sizi.
https://youtu.be/VJN4LQNOwIQ
Ilık götlü solcu eylemidir.
bu ülkemiz solcuları hep aynı lan. kendi yanlarında olur diye ümit edipte olmayan herkesi karalamak, ekmeklerine, işlerine, duruşlarına çamur atmaya çalışmak. bundan öncede aziz sancar'a sallıyorlardı.

adamlar taş atmasa, polise taşkınlık çıkarmasa dahi sürekli birilerine, bir yerlere zarar verelim, kaos çıkaralım kafasında.

sonra bu ülke sizi neden sevmiyor, bu ülke neden sizi dinlemiyor. kim niye sizi dinlesin, sevsin? kendinize bile hayrınız yok lan.

sahte öğretmene ayşe öğretmen diye sahip çıkmaya devam etsinler. *
Ayyyyşeee öğrettmen yalnız değildir diye göt yırtılması olayıdır. Yeter orospu çocukları cidden bi bitmediniz.
Oha nolüyoğğğğ diyen FRANSIZ Vatandaşlara Özet geçiyorum.

Bir adet cırtlak sesli, yağlı kıvırcık saçlı, kilim çantalı ve tahta götlü tarafından içinde slogan atılmaya çalışılan programdır. Kayda değer birşey yok.
Ne kadar iğrenç insanlar barındıran bir ülke olduğumuzu bana tekrardan hatırlatan program olmuştur. O şeref yoksunu göstericiler hak ettiğini bulmuşlardır dışarıda. Ben beyazıta üzülüyorum. Sen 20 sene program yap, iyisiyle kötüsüyle insanların hiç görmemeyeceği ünlüleri konuştur ve ardından mide bulandırıcı olayların içinde bul kendini. En son hedef tahtası olacak insandır beyaz. Adam çok gergindi ve böyle bir şeyin olacağını biliyordu. Yayında erken bitti zaten. Beyaza diyebileceğim tek şey; o programı yap beyaz. 20 senedir kimse yıkamadı, yıkamaz!
yugoslavya'nın sonunu getiren futbol maçı geldi benim aklıma nedense.

bu kez hayra yormak lazım,

pkk'nın kuyrukçusu legal görünümlü illegal yapıların
kolektifler
kaldıraç
dem-genç *
üstüne hararetle gidilecektir önümüzdeki süreçte.

ellerimi ovuşturarak bekliyorum.

bu operasyonlar başladığında; yardıma muhtaçları yardıma boğacak,

40 gün 40 gece dombra çaldıracağım.
beyaz'a karşı slogan atma olayıdır. şimdi , akpliler tepki gösteriyor bu slogan - protesto olayına ve ben de diyorum ki , haksızsınız. neden peki? çünkü geçen hafta ayşe öğretmen çıktı bebekler ölmesin , doğu şu halde vs dedi. pkk lehine ne vardı o konuşmada çok merak ediyorum. akp seçmeni iyice paranoyaklaştı. beyaz'ı vatan haini ilan edip , müthiş bir baskı kurmasalardı özür dileyecek bir durum da kalmayacaktı ve tabi ki de bu gece yaşanan protesto da olmayacaktı. yani diyorum ki protestoyu yapanlar haksız olabilir belki ama bu görüntülerin de suçlusu sizsiniz. tebrikler.
bahsi geçen kişi ya da kişiler her ne kadar solcu olarak gösterilseler de solcu değillerdir. pkk sevicileridir. yaptıkları ise provokasyondan başka bir şey değildir.

siyaseti karıştırdığınız ortama dönün de bir bakın lan, talk show? muhabbet film gişesi, yeni çıkan albümler ve ilgili espriler üzerine kurulu, aykırılık yapacağınız en son alan amk. sizin gibiler yüzünden kendimi solcu olarak nitelendirmekten çekiniyorum.
ayşe öğretmenin öğretmen olmadığı öğrenilmiştir. birileride çıkmış biz ayşe öğretmeniz diyor. evet ayşe öğretmen gibisiniz, yoksunuz.
stüdyodan birinin çekimiyle şöyle yaşanan andır:
https://twitter.com/UmutG...status/688135378792939520
Artik mide bulandiran gina getiren solcu sacmaliklarindan sadece biri.
ülkece dibe vurduğumuzun gösteren olaylardan biri. beyaz'ın içinde bulunduğu duruma artık çıkıp sövse şaşırmam. bir talk show programı düzenleyen bir adamı bu kadar linç etmenin mantığı nedir? olaylarla hiçbir ilgisi olmadığı halde 1 haftadır herkes eleştiriyor. belki birilerine göre yanlış ama hiç kimseye bulaşmadan adam mesleğini icra etmeye çalışıyor. onun da mutlaka bu konularda bir fikri düşüncesi vardır ama bunu söylemeyi, paylaşmayı tercih etmiyor. linç yöntemiyle bu insanı yapmak istemediği bir şeyi sürüklemek nasıl bir insanlıktır? hiçbir suçu olmamasına rağmen adama korkudan özür dilettirirler, linç ederler, soruşturma açarlar ve bunlar yetmiyormuş gibi hala protesto ederler. beyaz olsam tüm ülkeye sövüp yurt dışına falan yerleşirim. resmen rezillik.