bugün

Gelen kuşak da eğitim sistemi ile ciddi anlamda niteliksizleştiriliyo zaten merak etme. Kaçacak yer arayalım kendimize.
görsel
görsel
bir ülkenin daha sonuna geldik.
(#36333454)
Hirsizlik.
(bkz: minareyi çalan kılıfını hazırlar)
koyun dediler koyduk!
görsel

(bkz: birlikte iyi salladık)
Şaşırılmayacak derecede olandır.

Eş dost komşu kim varsa söyleyin dolar alınsın yarın borsada tavan.
şimdi açık konuşmak gerekirse birileri taraflar hdp chp mhp fetoşçular falan yazmış lan amınakoduğum hdp dediğin parti sadece propagandada hayırcılık yaptı amaçlı evet almaklı ki aldılar böylelikle ilerleyen yıllarda özerkleştirilmeye adım adım ilerleyen bir doğu eyalet sistemi altında kürdistan olucaktır, fetocular dediğin hepsini topladınız içerde bunlar hepsi ne ara çıktıda hayır veriyo amınakodumun cahili tek düzgün chp ve mhp seçmeni evet verdi onun haricindekiler çıkarları uğruna ülkenin anasını sikti..
Tek cümlelik özet deyince okur okur geçerim dedim. Bu nasıl tek cümle lan. Git (bkz: 16 nisan 2017 anayasa referandumu sonuçları) başlığına yaz.
Ortadoğuda bir çomaristan.
oy hırsızı kahpe çocukları.
Şaibeli evet.
köylerin kentleri geçtiği seçimdir.
bindiğin dalı kesmek..
(bkz: maç oynanırken kuralları değiştiren ysk)
görsel
iktidar her istediğinde koyun sürüsü çırıl çıplak arkasını dönüp domalıyor. Bunu bir kez daha gördüm.
Bu cümle.
görsel
Beklediğim sonuctu. Beter olalım, herşeyi hakediyoruz. Sevinin amina koduklarim.
görsel
iki denk karşıt cephe, sokak kutlama ve eylemleri, YSK başkanının kanunu uygulamama itirafı iç savaş tablosuna katkıdır, aman dikkat!
görsel