bugün

Olmaz ama eğer olursa ne sebeple olsun ak partinin bittiğinin kanıtıdır. Hayır çıksa bile bi şansı olabilir ama bu saatten sonra anayasa referandumu iptal olursa her fırsatta sandık diyen adamlar halkı sallamıyor anlamına gelir.
Bir anlık heyecan yaratmıştır.
görsel
olursa bir gülerim, o zaman ilk isyan çıkar dini bir isyan olup rejime karşı ayet de hadiste varmış çıkarın da oyu basalım diye isyan edeni devlet uçurur akit te kendini yakar böylece.
Lan şakasını yapiyorsunuz ama zaten fetö diye bi mazeret jokerini her sıkışık durum icin kulanılıyorlar, kendi uydurdukları fetöyü. fetö referendumu manipule edecek/ediyor bahanesiyle iptal ettirebilirler yada referendumu yaptırıp sonuclarını iptal edebilirler. Şeytanın aklına comak sokmayın misterler.
Mızıkçılık yapacaksanız oynamayalım.

Hayır.
mühürsüz oy ve pusulalar geçerli sayılarak,

görsel

milli irade' nin temsili bizzat ysk tarafından engellenmiştir.

özgür seçimlere şaibe karışmıştır.

ysk' nın görev ve sorumluluğunda olan; adil-güvenilir bir seçimin yapılması,

oyların sağlıklı sayılması ysk tarafından sağlanamamıştır.

şaibeli refarandumun getirdiği " yeni anayasa " da şaibelidir.

refarandum tekrar yapılmalıdır.

https://twitter.com/SonLo...status/853949003368738816
(bkz: emzik)

(bkz: emzikli biberon)

(bkz: kundak)
1 Sandık başında her siyasi partiden görevliler olacak. (Bu durumda hile yapılması neredeyse imkansız)

2 sandık görevlisi şahıslara YSK tarafından eğitim verilecek hatta SMS ile bilgilendirme yapılacak. (Zarfların mühürlenmesi işlemi vs)

3 filigranlı oy pusulası kullanılacak dışarıdan sahte oy içeri girmeyecek ve bunda tüm gözlemciler hemfikir olacak (aynen)

4 sandık görevlileri verilen eğitime ve bilgilere rağmen zarfları mühürlemeyecek. (Bu durumda a) seçmenin suçu ne? B) o halde mızıkçılık yapmak adina bilinçli yapılmış eylem)

Sonuç olarak oylarda bir sorun yok sorun yenilgiye doymamanın verdiği hırs ile yarışı yenilemek ve iptal etmek isteyen bacaksızların feryadı. Tüm mesele bu. tavsiye soğuk bir su alınır ve içilir afiyet olsun.
Öncelikle YSK kararlarının kesin olduğunu ve iç hukukta herhangi bir yere bu sonuçları goturemeyeceginizi hatırlatayım.

Ayrıca bu yapılan referandum mutlak butlanla batıl dır. Yani ölü doğmuştur.

Sonuç bellidir ancak meşru değildir. Bu yüzden mutlak butlanla sakat olan batıl işlem yapıldığı tarihten itibaren geçersiz sayılır.

Hukuk bunu söylüyor. Ancak polis devlet anlayışı olan ve yöneticilerin tanımadığı hukuk düzeninde bunu söylemek komik olur.

O yüzden siz de alışmış olmanız gereken bu duzene göre hareket edin. iç savaş ve batının getireceği demokrasiyi beklemeden kendiniz ve aileniz icin insan gibi Onurlu ve saygı görerek yaşayacağınız başka ülkeler araştırıp gitme yollarına bakın.

Çünkü bu böyle geldi, böyle gidecek. Ömrünüzü heba etmeyin bunlarla.
bu tarz başlıklar aynı zamanda kerane çocuklarını da çıkarıyor ortaya.
mühürsüz pusulalar hayır oyları önde olsaydı iptal edilecek, referandum tekrar edilecekti ancak işte ibre kendilerinden tarafta olunca şimdi akılları sıra dalga geçiyorlar bizimle.
lan olm tam annesi fenasınız yaa, yazık.
tanım: olması gereken durumdur. bu kadar hile varken ve ysk bu tarz bir saçmalığa imza atmışken referandumu geçerli saymak meşru değildir.
Mecburidir ayrıca bir milyon gecersiz oy kim bilir komik gerekcelerle gecerli sayılmamış ama 2bucuk milyon muhursuz oy gecerli sayıliyor.
şayet bu referandum iptal olur ve tekrarlanırsa sıradaki referandum %55+ evet çıkacaktır.

haziran 2015 - kasım 2015 genel seçimleri..
bu sefer idam maddesini de ekleriz, ne dersiniz?
Referandumu iptal edebilecek tek kurul YSK'dir. Ne Meclis ne Cumhurbaşkanı ne de anayasa mahkemesi kararı referandumu iptal edebilir.
iptal olmasın sadece yapılan yobazlık iptal edilsin.
olması gerekendir.
sonuçlar şaibelidir, kabul edilemez!
atı alan üsküdarı geçti.
itin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı amk.
Kesinlikle gerekli aksi durumda aihm'ye kadar gidilmesi lazım.
Müzmin Aktrolleri üzer. bu dünyada hep hırsızın duası kabul olmalı tabii. Yoksa makarnalarını kim verecek.
8 defa kaybetmekle yürür bu işler . tabi .
" Evet " oyları artar.
8 bana 80 gibi geliyor size 0 gibi mi geliyor .

ilk kez kaybetmiş rolü üstlenmekten sıkılmadınız mı .

en son ne zaman iktidar olmuştunuz .

(bkz: hesap makinesi)
keşke olsa.
olmayacağını adı gibi bilip insanları boşuna galeyana getirmemek lazım.
ama bu referandum bana umut ışığı olmuştur. iki siyasi partinin yönetici basiretsizliğini bir kenara koyup, er kişinin kendi adına karar verebilmesi atamızın dile getirdiği yoldan şaşmadığımızı onu silmeye çalışanlara göstermiştir.