bugün

içimden bir his, 20212-2013'te deplasmanda 2-4 kazandığımız m'gladbach maçı gibi gollü bi galibiyet alacağız diyor ama mantığım da 1-1 berabere bitecek diyor.
Zor maç. Fener bir kazaya uğrarsa işi zor. Bak bize ne güzel…çektik boru gibi kurayı kafa rahat. Gelen giden 2-3 sallayacak zaten o yüzden stres yok…ama böyle ortalama kura çekersen acabalarla kafan meşgul olur işte…
Sen almanlara karsi 3 lü defans oynayacan he.

Persembe aksami cok degisik bir skor bizi bekliyor demedi demeyin.

Almanlar zayif rakibi karsisinda zorlanmaz.
kanaryanın yine tüy dökeceği bir maçtır.
kadıköyde olsa ( ki ikinci maç kadıköyde olacak tabi ) çok zor geçebilecek ancak ilk maç almanyada olduğu için nispeten biraz daha rahat geçecek maçtır. nedenine gelirsek ;

almanya liginde ezelden beri dortmund takımını desteklerim. ancak son 2-3 senedir bu frankfurt takımına da gönlüm kayıyor. mümkünse maçlarını izlerim değilse özetlerini izlerim. yani kendi liginin takımı olmayan bir kulübü uzaktan ne kadar tanıyabilirsen o kadar tanıyorum. adamlar son birkaç senedir ciddi çıkış içerisindeler. bayerne dortmunda leverkusene falan kök söktürüyorlar. geçen sene hem dortmundu hem bayerni yendiler. çok hızlı kontraya çıkıyorlar dışarıda oynarken özellikle. içeride nispeten daha açık oynadıkları için gol yeme olasılıkları daha yüksek. he illa ki atacaklar ama misal 2 atarlarsa 3 yeme olasılıkları çok fazla.

velhasılı almanyada bunları yenebilirsek içerideki maçta en azından ikili averajı ele geçirelim diye deli gibi saldırıp kontralardan fazla gol yeme olasılığımız düşer. yani bu maç aslında 3 puanlık değil 6 puanlık bir maç. almanyada yenersek kadıköydeki maçta duruma göre ikili averajı da düşündürtüp kontra atak yerine direkt açık oynamalarını sağlarız.
pereria abi düzgün bir kadro dizilimi ile takmı yönetirse frankfurt’la berabere kalabileceğimiz ya da yenebileceğimiz bir maça imza atmış olur.

koyu bir fenerli olarak pereria’nın frankfurt’u sike sike çoğaltacağına inanıyorum.
dortmund maçı başlığında ''renkliler basmış burayı'' diyen renksiz ibnelerin başlığına doluştuğu maç. haspalar dortmund'u yeneceklermiş ama fenerbahçe frankurt'tan fark yiyecekmiş. götünüz açık kalmış tinerciler. bir de 3'lü savunmayı eleştiriyorlar. sanki fenerbahçe 3'lü defansla çok gol yedi, puanlar kaybettik. ulan 4 maçta takım gol yemedi. tek yenilen gol kaleci hatasından gelen ''penaltı'' ile. hadi bakın dalganıza.
Çek oradan Bi Türk hakemi fenerbahçe şov yapacak.
hakemlerin en çok doğradığı takım olan fenerbahçe için ''çek bi türk hakemi oradan'' denilen maç. ulan madem hakemler bizi kolluyor, federasyon arkamızda, neden 7 yıldır şampiyon olamıyor bu takım? bu nasıl destek, kollanma? bunu diyen zaten trabzonlu arkadaş, laz beyni var sanırım kendisinde, normal görüyorum onun için. açıklamayı yapsak da, hamsilerin hafızası 3 saniye olduğu için yine unutacaktır.
Fenerbahçe'nin frankfurt'u tokatlayacağı maçtır. Ayrıca frankurt ne la başlığı açarken hiç mi kontrol etmediniz. (bkz: eintracht frankfurt)
ivan Bebek olmasa o yıl şampiyonluğa doğru gidiyorduk, yarım bıraktılar yine Pereira dönemiydi. Bu defa olacak. Lider bitirip kupayı alacağız. Alamadık diyelim yarı final oynarız gibi geliyor yine.
Karşılıklı gol olur .
en kötü ihtimalle berabere bitecektir.
Galatasaray formamı çıkardım şimdi Frankurt formamı giyim bari.

Oley oleyy Oley.
Bugün süpriz günü. Fener de bir süpriz yapabilir.

Edit: yapamadı.
Beşiktaşlı olarak fb yi destekliyorum.
fenerbahçe’nin sikip atacağı maçtır.
statta havaya mı sıkıyorlar nedir?
Fener attı da ofsayt gibi sanki.
interegger senin sulalene boydan gireyim hırt evladı ya.
Cinconları ve memiktaşları kudurtan maçtır.
Ulan konuşmayayım diyorum da arkadaş, Dün dortmund'a başarılar deyip bugün de sik gibi Bi golle maçı almış takımın taraftarı da gelip şurda hasedini kinini kusmasın amk.

Bi kere de düzgün durun lan.
Fener oyundan düştü 2 geliyorrr.
Ulan pelkas, ulan berisha yaaa.
oyuna bakınca çok rahat kazanacağın hatta fark atman gereken maçı üstelik de son saniye penaltısını değerlendiremiyorsun. Yakaladığını affetmeyeceksin. Ne demişler hastayı yatağında s....ceksin !..