bugün

başlığı görür görmez atlayan bazı yobazların zannettiği gibi izmir' de olan bir olay değildir. eminim büyük bi iştahla açtılar bu başlığı, izmir' li insanlar üzerinden laikliğe, mustafa kemal' e çamur atma fırsatı bulcaz diye ama bu sefer avuçlarını yalamaları gerekiyo.

evet, olay şanlıurfa' da gerçekleşmiş, 15 yaşında ki hanım kızımız 20 yaşında ki sevgilisinden hamile kalmış. ha beni bağlar mı? zerre kadar ilgilendirmez.

bunları buraya neden yazdığımıda söyleyeyim; yukarıda da yazdığım gibi, bir insanın böyle bir halt yemesi için izmirli olmasına gerek yoktur örümcek kafalı arkadaşlar, insan fıtratıyla ilgilidir bu durum, kafasına göre takılır; ister 15 yaşında hamile kalır isterse evlenene kadar bakire... bu ne sizi ne beni ne de bi başkasını ilgilendirmez, artık insanların sırf yaşadıkları bölge yüzünden etiketlemeyi bırakın, ülkenin değerlerini yıkmak yerine sahip çıkın.

bu arada haber linki; http://gundem.milliyet.co....2011/1362633/default.htm
izmirlidir.
normaldir 15 yaşında cinsel olarak aktif ve olgundur .uterusunun cerviks ueri kısmına bırakılan spermlerin sayısı ve hareketi normalse hamile kalması onun sağlıklı olduğunu dahi gösterir.bu noktada önemli olan 15 yaşındaki kızın vajınasında el alemın penisinin ne işi olduğudur..oda benı ilgilendirmez...
izmirli olduğu yetmezmiş gibi bakire de değilmiş.
12-13 yaşındaki kızların 50 yaşındaki erkeklerle evlendirilmesinin yanında masum kalandır. en azından kendi isteğiyle olmuştur. kimse tarafından zorlanmamıştır. seni, beni de ilgilendirmez.

edit: kötüleyenler başkasının vajinasının kendilerini çok ilgilendirdiğini düşündüler sanırım.
çok ilginç bir şekilde izmirli değil, şanlı urfalı olduğunu okuduğumuz kızcağız...

kıyamet alameti, izmirli değil valla.
hata yapmış bir kızdır. toplumdan dışlamamak gerekir. ona ve o yaş grubuna böyle sonuçların doğabileceği iyi öğretilmeli, çocuklari böyle şeylerden uzaklaştıracak eğitim verilmelidir.
gelecekte işsiz kalmayacak kişidir.
Anne baba sorumsuzluğunun ürünüdür kendileri.
başbakanımızı memnun etmek için hemen iki tane daha yapmalıdır.
(bkz: anne)dir.
kayserili olmamasıyla beni şaşırtmış genç kadındır. eh, first lady 15'inde evlenirse sıradan lady'ler o yaşta gebe kalırlar.

(bkz: hayrünnisa gül)
müstakbel annedir.
açık pazarda kendine piyasa yapmış bir çocukcağızdır.
(bkz: et pazarı)
çocuğu orta okula geçince kendisi üniversiteyi bitirecek olan liselidir..
(bkz: siktirme dünyanı liseli)
alakaya maydanoz dedirten başlık ve altına girilen entrydir.

mustafa kemalin rejimi bir ülke, onun laiklik ilkesi altında bir ülke de normaldir denir, yine çamur atılabilir. neden illa izmirde olmasını beklesin ki çamur atacak olan? sorunsalını akla getirir.

hem izmir de bu gibi olaylar normal olsa gerek ki, şanlıurfa da olması şaşırtmış gibi? denilerek izmire de çamur atılabilir.

yasa dışı sikişen izmirli kızı meşru görüp, hamile kalmış urfalı kızı neden yadırgıyorsunuz? o da ayrı bir tezat!
izmir için öyle bir yargıya sahip olman bile o yobazları değil, seni bağlar.
neresinden tutsam dökülüyor.

(bkz: kısacası sıçmışsın koçum)
15 yaşında 2. çocuğunu hamile olan ev hanımlarının olduğu ülkede hiçte yadırganmayacak bir durumdur.