bugün

merak edilen soru.

bazıları tankın içindeydi.
Maldivlerde taş masajı yaptırıyordum.
evdeydim.
Yazlıkta yatağın üzerinde uzanıyordum. Sonra takır takır silah sesleri geldi. Meğerse bizim pisikopat köfteci almış kırmayı askere ateş ediyordu manyak. Kötü bir gündü.
paket su almaya gitmiştim. yoldaki anormal trafik gözümden kaçmadı ama o an bir anlam verememiştim daha sonra ''cesur yürekli kalabalık grupların'' bankamatiklere, marketlere ve benzin istasyonlarına hücum ettiğini gördüm. yanımdan geçen bir kadın darbe oluyormuş dedi. eve döndüğümde haberlerde yeni yeni açıklanmaya başlamıştı.
Balkonda karpuz yiyorduk, uçaklar geçince karpuz tabağını kaptığımız gibi içeri geçip karpuz yemeye devam ettik.
bakırköy de bi arkadaşımın evinde viskimizi içiyor çikolatalarımızı yiyorduk . evet.
Darbeyi bastirmak icin bas komutanin emri dogrultusunda bogaz koprusunde tanklarin altina yatiyor, ates borularina donumu tikiyordum.

Saka lan. Actim tv'yi tiyatroyu seyrettim.
karanlıkta belli olmayayım diye kara çarşafımı giydim ve kamyon sürdüm...
Evde televizyon olan biteni izliyordum. Çanakkalede öyle bir girişim olmadığı için herhangi bir sokağa inme olayı gerçekleşmedi.
Malum eşekleri yıllardır uyarmamın verdiği iç rahatlığı ile evimde viskimi yudumluyordum keyifle.

O sıra başka yerlerde olanlar için 400 milyon tl kadar para toplanmıştı. Sahi, ne oldu o paraya?
Kendim evde kalıp komşuları meydanlara davet etmiştim.
5 sene geçti soğuyup bayatladı. başka yemek ısıtın...
Cips ve kolayı yanıma almış uzanarak televizyon seyrediyordum.
memleketteydim.
evde csgo oynuyordum. yanlış hatırlamıyorsam o zaman beleş olup boku çıkmamıştı henüz. hey gidi günler hey..
evdeydim. yetkili bir abimizi arayıp konuyu sordum, abdest alıp çıkmamızı söyledi, öyle yaptık.
dağ evimdeydim. çay içiyordum ama şimdiki aklım olsaydı kahve içerdim.
kuşadasına kahvede çay içiyordum. kürt bir işletmeci vardı. hemen nerden buluysa bir türk bayrağı astı kafeye.

sonra rte ye demediğini bırakmadı. tv den olan biteni izledim.

sonra eve dödüm. komşuyla beraber biraz daha seyrettik tv.

fetöcüler babayı yiyince yatmayta gittim.
iki posta gittim, keyif sigaramı içiyordum..
Balkonda karpuz yiyorduk, meyveler mevsiminde yenmeli.
evde yatıyodum . pek inanmıyorum bu olaya.
Sarozda tatildeydim. Bu yüzden uçak vs görmedim.olayları internetten takip ettim.
Mışıl mışıl uyuyorduk bu olay sonrasında Türk halkı gibi.
görsel