bugün

Arkadaş ben de erkin başında olsam götümü kurtaranlara çeşitli kıyaklar geçerim. Neden şaşırıyoruz ki.

Yakında kızlarınızı, karılarınızı elinizden alma hakkı verildiğinde de şaşırmayın diye söylüyorum.
Bu iş artık iyice ranta döndü. Muhakkak bir düzenleme yapılması gerekli.
zekaları arşı aşmış olan çomarların talebidir. şimdi bu meczuplara sormak lazım bu talebin el ile tutulur tarafı neresi diye. muhtemelen gene cevap gelmeyecek ama sormuş olalım genede.

15 temmuz nedir oğlum ? o yalamalara doyamadıklarınızın besleyip büyüttüğü bir terör örgütünün darbe girişimi dimi. bunları darbe yapabilir hale getiren kimler ? onlara yıllardır muhalefet ve muhalifler söylemiyor muydu bunlara dikkat edin çok tehlikeliler diye skledimi sizin yaladıklarınız ? hayır. madem böyle bir sistem gelecek öyleyse gerçekten vatanı için askerliğini yaparken doğuda şehit düşmüş olanların aileleri muaf tutulsun askerlikten onlar neden bu kapsama alınmıyor. hee doğru onlar alınırsa askere gidecek gariban çocuk kalmaz değil mi 35 yıldır doğuda şehit düşenlerin neredeyse yüzde 99 u hep gariban aileler. onların muaf olması demek zengin çocuklarının gitmek zorunda olması demek..
Maaş bağlandı, iş verildi, emekli edildiler, askerlikten de muaf oldular.

Kemerleri sıkın beyler, yakında bizim götlere goz diker bunlar..
şehitleri bile bölmeyi başardılar.

tayyip erdoğan için ölenler
vatan için ölenler.
vatan hainliğinin başka bir şekli, iptal edilmeli. darbeyi bastıran güç asker ve polisti. askerlik her erkek türk vatandaşının görevi iken üç beş saat sokaklarda dolanıp kimseye ateş açmamış, taktik bakımdan anlamsızca dağılmış tankları durdurmak kimseye ayrıcalık tanımamalı.

üstelik 15 temnuz'da sokağa çıkanların geneline yakın kısmı fetö'nün eski işbirlikçeri yani ne istediyse verenler!
gerçek savaşta ve çatışmada şehit düşmüş kahramanlarımızın çcocuklarına veriliyor mu bu hak bilmiyorum.

Eğer verilmiyorsa ak parti diyor ki.

"Benim götümü kurtaran, diğer savaşlarda ülkenin götünü kurtarandan daha değerlidir!"
Basit bir Rte yalakası hezeyanı.

Kendine kayıtsız şartsız inananları, kendisini kurtarsın diye, sokağa çağırıp teker teker ölümüne sebep oldu.

Sonra da adını şehit koydu. Sizler de buna iman ettiniz.

PKK'ya verilen töleranslar yüzünden şehit olan binlerce Mehmetçik için de aynı şeyleri düşündünüz mü?
ben hakkımın karşılığını ahirette almak isterim diyerek emekli maaşı almayı reddeden seyit onbaşıdan nerelere geldiğimiz ortada. not: vefat edenlere dediğim birşey yok sitemim onlar üzerinden prim yapanlara.
gerçekten komik bir kararname daha. yahu askerlik bireysel bir vazife.
ulan orospu çocuğu o insanlar çok mu hasretti askere gitmemeye. adam yakınının kardeşinin babasının geri gelmesi için 10 yıl bile askerlik yapar eminim ama giden gelmiyor burada şehit yakınlarını değil sistemi eleştirmek gerekiyor.
ohhh miss...

guneydoguda sehit olan arkadaslarimin,kardeslerimin kardesi askere gidecek..

diger tarafta; akp ugruna, koltuk ugruna ölenlerin kardesi askerden muaf...
Ağzından salya saçılan provakatör ipneler yine saçmış tezekten bozma nidalarını buraya.
Yerinde karardır. Doğuda Şehit olan ailelere de aynı hak verilmesi dileğiyle.

Kudurun lan fino köpekleri.
Viyak viyak bağırın.
Ağlaya ağlaya gidin askere. Evde götünü yaymayaydın darbe gece atm bükücüsü seni.
vatandaşları askerlikten soğutacak karardır. şöyle ki, askerlikten muafiyet bir ödül olarak sunuluyor. bu durumda askere gitmek bir ceza olmuyor mu!
Yani diyolar ki bi daha bize karşı olay olduğunda yardım ederseniz kazanırsınız.
Milletteki akıl tutulmasını hayretler içinde izleten durum. 15 temmuz gecesi ölenler şehitte senin reisinin ülkeye girmesine izin verdiği bombalarla ölen askerlerimiz şehit değil mi, şehit olmak için tayyip'e iman etmek mi lazım.
Adalet ve kalkınma partisinin; "yakının bizim için öldü, sen de bizim için yaşayacaksın, yaşayacaksın ki bizi de yaşatasın" deme şeklidir.
Bu bir şaka olmalı, ne götmüş arkadaş kurtarana kiyaklar kiyaklar.
kendisini sevmem ama kılıçdaroğlunun bu karar hakkındaki açıklamasını haklı buluyorum.
adam yazısında bu vatan için rörörörö diyor ama bu vatan için aileleri askerlikten muaf ediliyor. mallık parayla değil ki. bu embesil sürüleri olduğu sürece bu ülke adam olmaz.

ne güzel dünya. başka ailelerin çocukları dağlarda pkk ile, şehirde işid ile ölüm ölüme gelsin ama akp'li ailelerin çocukları ise evlerinde a haber izleyedursun.!!
Chp lilerin 15 Temmuz gecesi sokakta olmadığını kendi ağızlarıyla itiraf ettiklerini gördüğüm konudur.

Babasını, annesini kayıp ettiğinden dolayı zaruret olarak olabilir.
yakında 15 temmuz şehitlerinin çocukları milli olmak için anamızı avradımızı sikebilir diyecekler aq.