bugün

15 temmuz gazisinin kafasını kırmışlar.

https://twitter.com/i/status/1272647633144705025

hem de akp genel merkezinin önünde...
neden kırmışlar, kim kırmış, nasıl kırmış...

not: gelin la aggoşlar... bi açıklayıverin...
kim niye kırdı la gazilerin kafasını...
Video da konuşan kişi “ Pensilvanya da aramayın “ diye böğürdükten sonra izlemedim. AçıkcA Almanya merkezli provoke.

Zaten who adlı tw hesap sahibi resmi devlet düşmanı.
ciddi ciddi buna inananlar çıkacak, adamların öyle olmadığı anlaşılacak ama boku atılmış izi kalmış olacak, akp zora düşsün de devlet kalmasın diye bekleyen kabiliyetsizler atlayacak bir ton curcuna.

geçiniz efendim.
Asıl iğrenç sizlersiniz.

Ne ile güdüldüğünüzün bile farkında değilsiniz ki. bir varlık bile değilsiniz sanırım .

Ne bok yiyeceğinizi şaşırdınız.
Hayırlısı olsun be gülüm.
ne için, ne zaman, nerede olmuş?

haklıysanız 2. defa gazi olmuş işte, daha ne istiyorsunuz?

bu vatan millet söyleminden gına geldi artık ya...
bu ne kardeşim ya, akp-chp laik-şeriatçı sağ-sol herkesin ve her kesimin her her şeye; basit parti çıkar menfaat oy vs işlere vatan millet edebiyatı kılıfı bulmanız artık baymaya başladı.
vatan millet söyleminin yapılmasının sebebi devlet/hükümet ayrımı yapamayan çomar muhalifler yüzünden. açık açık apocu hareketler sergileyen ana muhalefet yüzünden. vatan millet edebiyatı yapılıyor çünkü bunlara sahip çıkan kalmadı.

adam akıllı hiç bir eleştiri getiremeyen adamlar burada vatan millet edebiyatından sıkıldığını söylüyor.

sanki geldi dedi ki:
"siz şunu şunu yapıyorsunuz fakat bizim devlet olarak şuna ihtiyacımız var, vatanımız için şunlar lazım".

onun yerine şunlar duyuluyor bak hep

"hahaha ak parti işte şimdi sıçtı! ahaha yobaz pislikler geberin libyada! puhuhuuu türk-islam şakşakçıları kaybedeceek! zuhahaha rusya/iran/abd/pkk/avrupa böyle siker işte sizi!"

sanki dışarıdan izliyor bu ülkeyi. kellonun hayran olduğu, akp derdi uğruna yanında durduğu adamlar ülkeye girse ilk bunların götünü kesecek haberi yok.

bu ülkenin kanseri de koyunu da çomarı da sizsiniz. bu çok açık. kabul etseniz de etmeseniz de bu böyle. bira içip cihangire gitmek sizi aydın yapmaz.
Bunlar tanka kafa atmıyormuydu ya?
Her şeyleri para bu dinsiz imansızların! bana göre 15 temmuz iki çıkar çetesinin çatışması ama bu cahil cühela insanlar çıkıp sizin için öldü, sakatlandı vs değil mi? Nasıl bir vicdan var sizde 409 milyon liralık yardım parasını hiç ediyorsunuz.

Ama ne demişler deveye diken insana siten.
En güzelini i. Melih gökçek söylemiş,

görsel

ortada bir para var, yenilecekse biz yeriz demiş akp zihniyeti.
huzursuz adam, bak melih yapmış bile.
isterlerse şehit olsunlar!! Kimse bu devleti yöneten partinin binasına saldıramaz!! Saldırırsa eğer devlete saldırmış olur... Oradakilerin gazilikleri düşürülsün... Belli ki onlar 15 Temmuz gecesi vatan için değil asker öldürmek için dışarı çıkmışlar.
(bkz: pensilvanya da aramayın ak parti vatan hainisiniz)
yalan olabilir ama doğru da olabilir. yalan olma ihtimali yüzde 30 ise doğru olma ihtimali yüzde 70. neden derseniz ; zamanında malum "türbanlı bacılarımıza eziyet ediyorlar" diye güzel güzel seçimleri kazanırken bu feto olayı tersine dönünce zaman gazetesi eylemleri falan başlamıştı. orada yıllardır ekmeğini yedikleri türbanlı bacılarını bayağı ciddi ciddi hastanelik edecek şekilde dövmüşlerdi. he o olayda sahteydi diyenler çıkabilir. neticede akp seçmeni kendi aleyhlerine olan şeyleri kendi gözleri ile görseler bile inkar ederler ama kendi lehlerine olan şeyler 15000 km uzakta olmuş olsa bile görmüş gibi şahitlik ederler. tamamen tıyniyet meselesi.
Darbeye karşı meydanlara cikmadan şahsıma mi sordular.
Bize ne amk kendi iç hesaplamaları bizi ilgilendirmez.

iş para olunca birbirlerinin kafasını patlatırlar işte.
15 temmuz'dan 15 haziran'a terfi etmişlerdir. hayırlı olsun.
Bu adamlar fetöcüyse neden Gazi ünvanı verdiniz, değilse neden vaadettiğiniz haklarını vermeyip dövüyorsunuz?
Katiline aşık olanlar bir gün hepiniz pişman olacaksınız ama henüz değil. Nerede bir çıkar varsa orada bu tipler vardır. Ne dövenlere ne dayak yiyenlere acımıyorum. Kandırılmayın kardeşim, neden bu güruh kandırılmaya müsait, beyin taşımıyor musunuz ?
bana mı sordunuz sokağa çıkarken hamlesi bekliyorum malum kişiden.
Sen bu insanlar için topladığın parayı indira gandi et, sorunca döv (bkz: polisin 15 temmuz gazilerini dövmesi/#43508986) sonra bu rezaleti fetöcüler kullanıyor diye tatava et!

Bu yandaşları alacaksın, sonra köprüye çıkarıp, 15 temmuz gazilerine teslim edeceksin. Ne halleri varsa görsünler...

Hayır, sinirlenmeyeyim diyorum ama a kahpenin evladı, indira gandi edilen paradan pay mı aldın şerefsiz? De ki pay aldım, hırsızlık olsa da alıştık nasıl olsa, eyvallah diyelim. Fakat aç köpeğin tekisin, senin gibilere kuruş koklatmazlar, o zaman derdin ne ki hırsızları savunuyorsun?

La erbakan'ı sattınız, ihanet sürecindeki kuklalarınızı sattınız, mavi marmaracıları sattınız, zamanında kabe'de ibadetinizi durdurup alkılladığınuz davutoğlu'nun sattınız, mavi marmaracıları sattınız, belediye başkanlarımız sattınız, aha da daha dün 15 temmuz kahramanı ilan ettiklerinizi sattınız! Tüh iğrenç sıfatınıza!