bugün

Uzaylılar da geldi.bir zombi kaldı .
(bkz: yapacağın espriyi sikeyim ben gidiyorum)
Evet, tarafından.
havaların çok soğuması sebebiyle ihtiyaç sahibi ailelerin ısınmaları amacıyla uzaylılar tarafından gönderilen ufolardır. son entryi giren yazarın paylaştığı son fotoğrafta görüldüğü üzere ısıtıcı olduğu çok net olan ufodur.
(bkz: dış güçler)
Uff dur o.
Ufo olsa duramazdın.
Bölgede yaşayan biri ve bahsedilen saatlerde arka balkondan Silivri açıklarına net bir görüşe nazır kahve içen biri olarak birkaç gündür açık denizde şimdiye dek görmediğim gemi türlerini gördüğümü, bahsettiğiniz saatlerde de yine benzer gemilerden birini bu kez kıyıya daha yakın seyrederken gözlemlediğimi ve bu aralar -ne zaman orada olsa istanbul için pek hayır olmayan- o jack up denen nesneye çok sayıda gemi yanaştığını, yani olağandışı bir hareketlilik olduğunu gözlemlerime dayanarak söyleyebilirim.

Yine geçen gece ufaklığı sitede gezdirirken deniz kıyısında uzaktan yakılan bir ateşin ışığının yansımasıyla muhtemelen bej renkli, köpek olamayacak kadar iri bir şey gördük. Sitemizin kangalı tosun yanı başımızda uyurken birden ona doğru havlamaya başlayınca o şey durdu ve birkaç saniye sonra kayboldu. O sessizlikte kumdan koşarken sesini duymamız ya da sahildeki ışıklar sebebiyle belli noktalarda kendisini görmemiz gerekirken göremedik, benim koşu istikametine baktığımı gören eşim de "denize doğru uçtu galiba" dedi... Telefonun ışıklarıyla gördüğümüz yere gittik, ayak izlerinden anlamak için ne olduğunu, ancak iz yoktu... izleri silecek dalga da yoktu, deniz hani karıncanın su içtiğidenilen cinsten durgundu...

Bu mevsimde buralarda o irilikte bir kuş (leylek, turna gibi) yok...
--spoiler--

feyk ulan feyk! bak burda resmen kütahya porselen yazıyor!

--spoiler--
Ben geziyordum farları açık unutmuştum kb.