bugün

ortalama 15 bin liraya alınabilecek en iyi arabadır. hatchback mi olsun benzin mi dizel mi gibi özelliklerini karşılaştırarak alınabilecek en iyi araçtır. bence megane hatcback iyidir.
asla 0 olmayacak arabadır.
3 adet 2.el doğan görünümlü şahin alınıp apaçilere kiralanabilir.
fiat palio.
bayan doktordan bir audi etmez ancak ayağınızı yerden kesecek güzel bir araba alınabilir. örnek liste için;

http://www.sahibinden.com...e%5D=date_first_activated
Doblo değildir.

Ne o la öyle kalasın üstünde gider gibi. Bizim 90 lık kartal daha rahat valla. Doblo alacağınıza kartal alın sayın yazarlar.
jeep cj5 sağlam arabadır.
çok kalite ama motor kapasitesi yüksek olduğu için ucuz olan eski model arabalar önerilir. marka verip reklam yapmak istemiyorum ama yok,yok istemiyorum.
dacia logan.
98 model opel vectra 2.0 lpg li kral olur. sana kendini mersedeste hissettirir.
1996 model toyota corolla alınması en avantajlı seçimdir, hem satışa gider hemde konforlu arabadır.
alınmayacak arabadır. biraz daha biriktirsindir.
1990 BMW 735iL otamatik vites alsana aslan gibi araba. 2012 dandik model bir arabadan çok daha iyi ve sağlam. her şey var arabada.
Kendimin de sahibi oldugu Smart ForTwo ya da Smart Roadster o paraya alinabilecek en iyi arabadir. Cok az yakit tuketir, yolda birakmaz, yillarca kahrinizi ceker, tek istedigi ise bol bol yagini yenilemenizdir.

edit: eskiden sahibi oldugum.
1994 model bmv. motoru sıfır, yeni elden geçti. lpg' de mevcut. kaza bela yok araçta.bir hafta önce arkadaşım satıyordu. satılmadıysa gidin alın.
aradığım arabadır. tavsiyeleri bekliyorum.
egzozu volüm yapsın diye oynanmış şahin almayın da, ne alırsanız alın.
2001 model polo olabilir olan arabadır.
(bkz: tanım girmenin zorunlu olması)
Opel corsa 2000-2001-2002 model. En iyisi budur. Daha geniş bir araba aranıyorsa 2005-2006 model fiesta da önerilir.
http://www.sahibinden.com...14000&price_max=15000
(bkz: ferrari 458 italia)

yani 15 bin liraya alabiliyosan bu arabayı, çok iyi bence, ama alamazsın.
clio 1.6 hb.
opel astra 2001 model falan iyidir aslında. kullanıyoruz, memnunuz.
(bkz: renault twingo)
406 coupe.