bugün

Uludağ sözlükte zaten topu topu 200 yazar olsa...
polisten kaçın!

(bkz: ezhel)
Küsuratlı sayı olduğu için ikna olduğum açıklama. Şu kulisleri bi biz göremedik aluminyuum.
aramızda para toplayıp 250 yazara tamamlamamız gereken sayıdır. böyle küsüratlı ve az sayı uludağ sözlüğe yakışmaz.. yaklaşık 2 sene önce gene vardı böyle bir dalga. bende gidici idim kesin öyle şeyler yazılıyordu. 2 senedir bekliyorum evde gelen giden olmadı işimden gücümden geri kaldım hep sizin yüzünüzden lan..
beni tanıdılar. siz kaçın.
belki ağa takılmamışımdır diye

şu son krizin tek sorumlusu bok parti

ve s*ktiri boktan politikalarıdır. amen.
Tahkikat el mukavvamet el müteakip el kalabuş.
Kaynak el-cezire mk.
Beni listeden cikarin, polisimize, mahkemelerimize ekstradan is gucu olmasin. Yurt disindayim, istesede bulamaz.
buçuğunu unutmuşsun kardeş denilecek tahkikat.

malum aramızda yarım olan tırrrrrrııkkklar var. evet.
#beleş149yazar.
ifşalandım olam...
keyf kahyasi ile birlikte aynı koğuşa versinler bizi.* Orda bile eğleniriz biz.
troll veya değil. bir kaç yıldır ne yazdığıma dikkat ediyorum hatta enterlamadan bir kez daha düşünüyorum. sözüm yanlış anlışalabilir ve başıma bela olur diye. sizde dikkat edin arkadaşlar.
Aralarında bulunduğum yazar grubudur. Bu sefer nasıl yırtacağız bakalım.
Onlardan biri benim. Bugün eve bırakmış polis memuru arkadaş ifadeye çağrı kağıdını.
itiraf ediyorum 148 ini ben ihbar ettim. 149 uncuyu ben muhbirlemedim ama içlerinde ki yavşak ispiyonlamıştır.
ben de var mıyım varsam neden varım merak ettigim tahkikat.
Telefon bozulmak üzere bir vestel Venüs fena olmaz hani bu aralar.
görsel

Korkutmayın la adamı.
geçtiğimiz aylarda başıma gelendir. sözlükteki bir ak-it'in, cevap veremediği bir entry üzerine bimer'e "ühüü ben internette gezerken gördüm reisimize hakaret ediyor" diye yazmış. soruşturuyorlar bakalım, ne çıkacak.
149 rakamı gayet ikna edici.
150 dese inanmazdım vallahi.
trolün biri ile aynı hücreye düşecek olursam fazilet yoluna davet etmek için ağzını burnunu kırarım.
ben tiamatla aynı hücrede olcaksam kabul ederim.
beni alabilmeleri için sınır ötesi operasyon yapmaları gerekecek. yoracağız biraz ilgili makamları ama kusura bakmasınlar artık.

t: her sene çıkan boş geyiklerden biridir.
biz de var mıyız?
güncel Önemli Başlıklar