bugün

sevgili ulu sözlük arkadaşlarım,

birkaç yazar arkadaşın organize ettiği ve katılım sınırlamasının olmadığı(çaylak-yazar farketmez).
hızla akan zamanda bir türlü toplanma fırsatı bulamayan diyarbakır zirvesi 14 ağustosta toplanacaktır. katılım ile ilgili detaylar bu başlıkta yer alacaktır.

edit1: (bkz: essy) , (bkz: saat2detaksimde) , (bkz: seyda silhe) , (bkz: nocountryforoldmen) , (bkz: acta non verba) , (bkz: manganapolii) katılacak listesine eklendi, yeni isimler gelirse editleme devam edecek.
katılanla essy nin tırşıkleriyle zehirlenebilirler. dikkat etmek lazım.
molotof bir şey değil, dam bulmak mesele.
agustos ayında diyarbakır da zirve???
eriyip bitersiniz yeminle
ağustos akşamları serin olur diyarbakır, hem (bkz: ağustosta rapsodi)
ula bu tırşıkçi nerde kaldi?

essssyyyyyyyy, nerdesin gulüm?
Öşek sayısını bol tutun la..yazık tek hayvana yuklenmeyin barzolar..
polis ne demek, bekçileri bile çağıracağız.
Ne yapıp ne edip katılacağım, bütün işimi kenara bırakıp koşacağım, iki elim mumbar dolmasında olsa dahi çıkıp geleceğim zirvedir.

Şu an Diyarbakır'da olamamama rağmen, hatta gitmeyi düşünmesem de biletimi o tarihe keseceğim.
Bekleyin beni hewallerim!
evet, tırşıklendiniz...
balicanlı kebab var istiyene, hemde siverek işi.
unutulmaması gerekenler ;

en az bir adet eşek ( dam olarak )
molotof kokteyli
ak47.

bunlar olmadan alınmıyorsunuz genşler.
e de yeter da. yeter. anladık öşek, moltof, ak47-21-63-12.... anladık, tadı kaçtı ha...
megri megri söylenip keleslerin havada uçuşacagi zirvedir...
(#41835040) evet aynen öyle olacak. https://www.youtube.com/watch?v=NRdjqNrhpUM
hisseyi yükseltip, batıdan gelen arkadaşlara istedikleri kadar kebab ısmarlanacaktır. sponsor (bkz: seyda silhe) olarak sözüm olsun. *

sur gezisi yapılıp ücretsiz rehberlikte promosyonumuz, hatta ihaleyi büyütüp malabadi bile gezilebilir diyorum.
muhtemelen essy de geleceği için tadı olmayan buluşmadır. önce bir kafede otururuz, sonra hadi dağılalım diyip essyi şutlarız. akşam pubda devam ederiz.
Yaz beni de. işlerimi ayarlarsam günübirlik gelir giderim.
Zirveye gidecek arkadaşlara ucuz kurşun geçirmez yelek bulabilirim.
beklenen gün 45 derece sıcaklığıyla geldi ama biz yılmadık.

kurşun sıkmasakta güneşe, öfkeliyiz kendisine.

zirvenin yeri ve saati bellidie arkadaşlar, gelecek arkadaşlar bana ulaşsınlar.
Izmirden misafir kabul edilir mi acaba?
balcan kebabı varsa üşenmem istanbul'dan gelirim evet.
var, hemde özel bir yerde. siverek işi balcan kebabı. izmirden gelen arkadaş içini ferah tutsun. bu sofrada herkese yer var.
Ben trabzon'luyum. Her ne kadar diyarbakır'ın bazı insanları misafirperversede hdp'nin bu kadar güçlü olduğu yer beni gerer.
Ayy çok heyecanlı olacak bi zirvedir. Zirvede s400'ler, kaz dağları, faizler ve zamlar, abd-Türkiye ilişkileri, imamoğlu'ndan sonra istanbul'un gidişatı gibi önemli ve gündemdeki konuları masaya yatıracağız.
güncel Önemli Başlıklar