bugün

sözlüğe hoşgelmiş, nevi şahsına münhasır bir yazar. biraz cesaretini toplasa ortalığı dağıtacak gibime geliyor.
en son entrysini 3 ay önce girmiş yazar.

gündeme gelmek, dikkat çekmek istemiyorum ancak sonu gelmez kaygılar nedeniyle işbu metni kaleme alma zaruretim hasıl oldu.

burada yazdığım sürece kimseyi kırmamak, düşman edinmemek, dikkat çekmemek için elimden geleni yaptım. ancak nam-ı müstearını burada paylaşmak istemediğim 19 yazar arkadaşım tarafından tehdit edildim. korktum, çekindim ve ortada kayboldum.

korkularımdan, kaygılarımdan arınmış değilim. sizlerden ricam tekrar yazmağa heves ettiğim şu günlerde beni yine korkutmayın, tarifsiz endişelere sevk etmeyin.

ya yazarın biri, seni dar, kısa paçalı pantolonla kamyoncular derneğine sokarım dedi. bir tanesi uykunda evine girip saçına çiklet yapıştırırım dedi. öteki arı kovanına çomak sokan kıza siktiririm dedi. bir diğeri sana üst üste 20 kere şafak sezerli hababam sınıfını izletirim dedi.

arkadaşlar titrek bir kalbim, zayıf bir ruh halim var. bana ilişmeyin olur mu? yazarken gözlerim doldu.
3 aydır seni arıyordum. bir gelir misin şu parkın orada bişi konuşacağım seninle..

(bkz: arkadaşım bi bakıcan mı)
burdan bakınca zekası sayesinde komik gibi duruyor.
Yazacağından geri kalmayan,affedilmeye meyilli bir yazar.
bu kadar tırsak olmaya ne gerek vardı dedirten yazar.

korkma bir şey diyen olursa bana söyle hallederim ben.
ıssızlaşan, demirin tuncuna adamın piçine kaldığımız şu mekanda eski kaliteli yazar tadını veren, troll+kaliteli yazarlık grafiğinde iyi bir seviyede olan kalemi kuvvetli yazar.

aldım takibe. seviliyorsun.
nick ine uygun yazılar yazan bir yazar, belli ki aklı başında biri. yıllar sonra evrimin üst basamaklarında olacaktır aynen böyle devam.
hassas nihat abimiz vardi okurken o aklima geliyor huzunleniyorum.

hani her seyi yalasarak cozecektik abi.
13 cm yarragim gibi...

Pardon.
neredeyse 3-4 yıldır kaliteli troll görmeyen uludağ sözlükte yıldız gibi parlayan kaliteli yazar.

uludağ eski günlerinde olsaydı değer görürdün üstat, sen de bilirsin gerçi.

bu adama kıymet verin, göklere çıkartın zira böyle yazar yok uludağ sözlükte.

(#43003389)böylesine zekice, kimseye ya da bir görüşe zarar vermeden ince troll bir entryi yazabilen kaliteli yazar.

kaliteli yazardır demiş miydim?

edit: kaliteli yazardır.
Ben bu yazara şöyle bir baktım ve kafamda mahallede top oynayan çocukların hışmına uğramış ve bana şikayete gelen bir çocuk aklıma geldi. Bende hepsini dağıtıp bir daha bu çocuğu dövmeyeceksiniz demiştim. Sahiplenesi geliyor insanın yahu.
Entryleri şahsına münhasır yazar. Seri artılarım kendisini korkutmasın. Gider kanepenin arkasına falan saklanır sonra. Iyi yazmalar.
kaliteli troll ne zamandır ortalarda yok ama.
"sana kayanın selamı var" şeklindeki üzücü espirinin her an patlamasına sebep olması muhtemel yazar kardeşimizdir.

(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
13 yaşındaki ergen yazarımız.
herkesten özür dileyen yazar.

sanırım ölçüyü biraz kaçırdım.

sabahtan beri 6 tane "kayacan" içerikli başlık açmışım. inanın farkında değilim, boşluğuma gelmiş. ben, 2 tane falan açtım sanıyordum.

özür dilerim. bela istemiyorum. affınıza sığınıyorum.

insan gibi yazmayı beceremiyorum. haklı olarak üstüme geliyorsunuz, mecburen 2-3 ay ortada kayboluyorum. gerçek hayatta yaptığınız gibi, yokmuşum gibi davransanız olmaz mı?
güzel troll.
korkuyor çocuk. gitmeyin fazla üstüne.

tırsak bir arkadaş. zamanında nasıl dövmüşlerse artık bir daha kendine gelememiş *
Valla nicke bakılırsa tam dayaklık.

Yazdıklarına dikkat etmedim ne yalan söylim.
anlaşılan korktuğu başına gelmiş olan yazar.
12 yaşındaki liseliler gibi espiri yapan ergenin teki. keşke silik yeseydi.
Canım o benim oysa ki, Sözlükte en sevdiğim yazar olur kendisi. Bu kadar tırsak biri Çaylak olacak ne yapmış olabilir ki?
öbür hesabına geçmiştir. hangisiyse.
insanın durduk yere başına bela olası, evini barkını bulup huzurunu kaçırası geliyor. bilmiyorum.