bugün

trt 1 den yayınlanacaktır. maç saati: 21.45
Beşiktaşin alacağı maç.
iple çektiğim maç.
Kalede tolga olmazsa benficanın içinden geçeceğimiz maçtır.
bayram bayram tadımızı kaçıracak maç.
(bkz: sikmeseler bari)
Hakem falan etki etmezse Beşiktaş kazanır. Benfica Beşiktaş'tan güçlü değil. Evet.
Muhtemelen beraberlik olur. Burda yeneriz.
beşiktaş benfica ya boru hediye edeckemiş de bilmem ne, renkdaşlarımdan utanıyorum.

ayıp ya ne borusu o, izci borusu mu...

benfica ceza sahamızda resital yapacak abiii, dayımın oğulları tekmeye kafa atıyor yol ver oynasınlar.
Benfica'nın zayıf Rakibi karşısında zorlanmadan kazanacağı maç. Umarız fark olmaz.
beşiktaş ın kazanması gereken maç. öyle de olacak.
benfica'nın boruyu döşeyeceği maçtır. türkiye liginde hakemlerle kazanmak kolay avrupa'da o hakemler yok. iyi eğlence olacak. evet.
Tolganın hatalı gol yiyeceği maçtır.
Bugün 21:45de Trt1 de yayınlanacak beşiktaşın favori olduğu karşılaşma.
Beşiktaşımıza başarılar dilediğim maç.

Not: gs liyim, ama kabataş erkek ve beşiktaş atatürk anadolu liselerinde okudum aralarında büyüdüm bir saygımız var illaki.
Heyecan yaratan maçtır. Uzun süre sonra gelen şampiyonluk ve şampiyonlar ligine katılma heyecanı da mazur görülmelidir. Ayrıca ligin en iyi, en zevkli futbol oynayan takımının da Beşiktaş olduğu unutulmamalı. Maça gelirsek Allahın izniyle puan veya puanlar bekliyoruz. Top bizim defansa gelmesin yeter. Bu noktada da Atiba ve Gökhan inlere büyük iş düşüyor.

(bkz: eagle vs eagle)
Üst verip pusuda bekleyeceğim maçtır.
beşiktaşın sadece beşiktaş değil , tüm türkiye için oynayacağı maç.
zira şlnin sistemi değiştiğinden türkiye ilerki yıllarda şlye direk takım gönderemiyecek.
gruptan çıkmak tüm türkiye için hayati öneme sahip.

onun dışında güzel maç olacağını tahmin ediyorum. hücum futbolunu seven iki takım karşılaşıcak. umarım yeneriz. çünkü bu maçı yenersek gruptan çıkma adına çok önemli bir adım atmış oluruz.
Kalede tolga varsa gönül rahatlığıyla 2.5 üste basacağım maç.
beşiktaşımızın eksikleri çok olan benfica karşısında fazla fark yemeyeceğini düşündüğüm maç. 2-1 filan biter. evet
Bir Galatasaraylı olarak can ı gönülden Beşiktaş'ı destekleyeceğim maçtır.

inşallah kazanırlar ve yüzümüzü güldürürler.
maç hakkında hiçbir fikrim yok saat 21:45 olsada izlesek ölecem lan heycandan.
bir benficali olarak besiktasi tutuyorum.
şenol güneş faktörüyle puan ya da puanlar alacağımız maç.
bu adamın oynattığı sistemi artık herkes biliyor. gittiği tüm takımlarda 4-2-3-1 oynatıp göze hoş gelen, ofansif bi futbol tercih ediyor. bu sistemle bursaspor'da, trabzonspor'da bi nebze tutunsa da beşiktaş'ta en başarılı olduğu önemi yaşadı *
ligde baya iyi gidiyo bu siste. şampiyonlar liginde ne yaparız diye herkesin içinde bi korku var biliyorum ama ben şenol hocaya güveniyorum. 11/12 sezonunda trabzonspor'la fenerbahçe'nin yerine şampiyonlar ligine direkt gittikleri sezon elinde çok iyi bir kadro olmamasına rağmen şuan beşiktaş'ın bulunduğu gibi bir grupta gayet başarıl bir grafik sergilemişti şenol güneş ve öğrencileri. gurupta inter, cska moskova ve lille vardı.
inter 0-1 ts
ts 1 -1 lille
cska 3-0 ts
ts 0-0 cska
ts 1-1 inter
lille 0-0 ts

puan durumu
inter 10
cska 8
ts 7
lille 5

ilk hafta deplasmanda interi yenen trabzon, 6 maçta yalnızca 1 mağlubiyet almıştı. son maçta inter, cskaya yatmasaydı trabzonspor grupta çıkan takım olacaktı ama üçücü olup uefa avrupa ligine gittiler.
yani diyeceğim şudur ki; burak'la selçuk'la serkan balcı'yla celustka'yla colman'la bunları yapabilen şenol güneş, 113 yıllık tarihimizin belki de en geniş ve yetenekli kadrosuyla bu gurubun amına koyar. hadi asın bayrakları
tahmin 2-3 goller: cenk(2), oğuzhan.
kartallar yüksekten uçar,bu kez ise birbirlerine çattılar.kartalların savaşı..
tabii ki de kara kartalın asaleti bir başka.diğer kartal da küçümsenmeyecek derecede saldırgan.bekleyip göreceğiz.
Beşiktaşın kazanmasını istediğimiz maç.

iki takım, TSi 21.45'te Luz Stadı'nda karşı karşıya gelecek. Benfica-Beşiktaş maçı TRT 1'den canlı yayınlanacak.

BENFICA: (4-4-2): Cesar - Semedo, Lopez, Lindelof, Grimaldo - Salvio, Fejsa, Horta, Pizzi - Guedes, Carillo

BEŞiKTAŞ (4-2-3-1): Tolga - Beck, Marcelo, Tosic, Caner - Atiba, Gökhan inler - Quaresma, Oğuzhan, Adriano - Aboubakar