bugün

breh breh dediğim yağmur. küçükçekmece felç.
edit: gerçi ben k.çekmece gibi varoş bir yerde oturmuyorum yanlış anlaşılmasın, bebek'te malikane var. bi akraba söyledi felçmiş orası.
Beyoğlu bölgesinde, gök gürültüsüyle beraber, kesik kesik etkili sağanak yağış devam etmektedir.
yayınların kopmasından korkuluyor.

malum milli maç heyecanı.
bazı bölgelerde elektriklerin kesilmesine yol açan şimsek,gökgürültüsü ile sağanak bir şekilde devam eden yağmur. patlamismisir varoslardan bildirdi.
küçükçekmecenin felç olduğu yağmurdur. bebek'te bir akraba vardı, ona haber verdim mi acep?
gelmesin şimdi buraya jaguarla. kirlenir mirlenir.
yayına engel olarak milli maçı izletmeyen yağmurdur.
yağmurun yağdığı günleri tarih ettiren vahim durumun parçası.
yollardaki su kaldırımlarla aynı seviyeye gelmiş küçükçekmece taraflarında. oha lan. bu kadar hep bir ağızdan dua ederseniz böyle olur işte.
yağmur duaları bundan sonra küçük gruplar halinde yapılsın. aynı anda efor sarfetmesin herkes, sonra kurtulamayız valla.
cevahir alisveris merkezinden gulbag yonune 10 dakikalik yuruyusle donunuza kadar islanmaniza neden olacak kadar siddetli yagmis olan yagmur. taksicilere kisa mesafe icin yirmi ytl vermeyi gozden cikarmis olsaniz bile o kadar siddetle yagmistir ki bos taksiler bile durmamistir. birde para bulamiyoruz diye aglariz. ne guzel benim memleketim.
evrim geçirmiştir efendim;

(bkz: 14 ekim 2007 yağmuru)