bugün

hristiyanlar için (bkz: uğursuz penis)
çekicin boyu değil çaktığı çivi önemlidir .
(bkz: çük boyuna dair yaklaşımlar)
tatmin için yeterli olabilmektir. partneriniz 18'den aşağısıyla yetinemiyorsa sorun zaten sizde değildir, yol verin.

edit: çok soru geldi, "kanka 13 santim mi pipin?" diye. hayır, daha büyük. ama bunun yeri burası değil. aehuaeuh.
murat 124'ten iyi, ferrari'den kötü bir otomobile sahip olmaktır.
ortalamaların ortasıdır.
Her daim 13 cm kalabiliyorsa iyidir, doruk noktasında kalma sureside önemli şimdi
üzülmenin gereksiz olduğu ölçüye sahip olmaktır. sevgili veya eş de, bunu dert etmemelidir. az veren candan, çok veren maldan.
(bkz: tecrübe konuşuyor)
sünnetinde pilav yapılırken "tel şehriye" katılmış kişinin durumudur.

(bkz: tel şehriye)
(bkz: kucuk guzeldir)
(bkz: ama yerden yüksekliği)
(bkz: yarrak afedersin)
Eğer sahip kişi 5 yaşındaysa ilerde bir bela olacağına işarettir. * *
(bkz: küçük şeylerle mutlu olmak)
uğursuz penis uzunluğu.
yataktan kovulma sebebi.
"Boyu Değil işlevi Önemlidir" Lafını Ağızdan Düşürmemeye neden olan durum.
Türkiye içi düşünüldüğünde çok da küçük sayılmayacak uzunluktur. tabi herşeyin büyüğü makbüldür ama haydar abiye kulak verin mutlu olun.
(bkz: çekik gözlü insanlar)
vesselam bamyaya sahip olmaktır efenim.*
hiçbir anormalliği yoktur hatta standartlara yakın da diyebiliriz, ayrıca klişe olacak ama önemli olan boyu değil işlevi sonuçta.

çok mu belli ettim lan?
dünya ortalamasını tutturmaktır.
Herkese en az 2-3 cm fazlasını söyleten durum.Erkek arası muhabbette en düşük uzunluk 15cm'den aşağı düşmemiştir.
(bkz: santimetreyle erkeklik ölçmek) *
13cm uzunluğunda penisi olan bir yazarın, "dur, ben bi başlık açayım, penisi benim gibi 13cm olan herkes utansın, bu utanca herkesi ortak ediyim, yoksa bunalıma girecem" diyerek başlığı açtıktan sonra, utananın yalnız kendisi olduğunu anlayıp kaçarak, başlığı başka bir garibanın üzerine yıkmasının göstergesi bir söylem...
güncel Önemli Başlıklar