bugün

sözlüğün 2006'da açıldığını bilmeyenlerin başlığı 2006'da açıldı diye garipsediği karşılaşma.

not: 30 aralık 2005'te açıldı amunoyum diyecek ilk malı bekliyorum.
tutturmuşlar bi 7-0 muhabbeti.. belge yok, kanıt yok, maç yayını yok, yok oğlu yok. daha türkiye cumhuriyeti bile yok ortada. efsanevi 6-0'ı geçiştirmek için yapılan aciz muhabbetten başka bir şey değildir bu maç.
osmanlı devleti zamanında oynanmıştır.kale direkleri taştan ve adam boyunu geçince gol sayılmazmış.
(bkz: cinconlu zekası)
galatasaray'ın fenerbahçe'ye 7 kişiyle 7 tane itelediği, ezeli rekabetin en çok farkla biten karşılaşmasıdır.

edit: acıdı mı?
Hayal ürünü,hiç oynanmamış maçtır.
galatasaraylılar tarafından kutlaması yapılmayan maç.

fenerbahçe ile galatasaray arasındaki en farklı skor bu maçta meydana gelmiş, galatasaray fenerbahçe'ye 7 posta atmıştır.

bir diğer posta meselesi için; http://en.wikipedia.org/w...-2_Be%C5%9Fikta%C5%9F_J.K.
galatasaraylıların umurunda olmayan maçtır.
7-0 lık skorla galatasaray'ın üstünlüğü ile sonuçlanan maç..
götten uydurulan bir maç.
kocaman işkembeden sallananan maç. hatta bazı ergen galatasaraylılar maçın ali samiyende oynandığını iddaa ediyordu.
milattan önceki maçtır. bu galatasaraylılar öyle yüzsüz ki bu maçı sayarlar ama bu zamanki kupaları saymazlar. saysalar yıldızlar altında ezilecekler kendileri de bilmekteler. hahahasiktir. evet.
olmadığı rivayet edilen 6-0 sonrası birden bire ortaya çıkan spekülatif maçtır. yok olm öyle bir maç ama ben 6-0 canlı izledim bildiğin hunharca bir cinayetti o.
oynanmış bir maçtır.

belgeleriyle ortada.

ha geçmişe mazi derler o zaman 6-0 da mazi oldu!
fotoşoklu resimde stad: ali sami yen yazıyor fakat vikipedide oynandığı iddia edilen maçın yeri papazın çayırı olarak gösterilmiş. lan bari yalan hazırlıyorsunuz ikisini de aynı hazırlayın da inanalım.
Goooooooolllll cardozo attı 7-1!!!
photoshop kullanabilen üstün zekalı birisinin bi resimde stadı 'ali sami yen' diye gösterdiği maçtır.
böyleleri için bi söz var
(bkz: sevsin sizi didier drogba)
esasında galatasaray tarihi açısından pek de önemli olmayan maç.

ama yine de 7 tane çakan aslanlara selamı yollayalım.

https://pbs.twimg.com/media/BgRL4BIIAAAy81W.png
2000 doğumluların "ben hatırlamıyorum.. hani abi özet var mı özet" diyerek yırtındığı, galatasaray'ımızın 7 tane gol attığı maçtır..
bugün yurdun "7" bölgesinde galatasaraylılar ve galatasaray camiasının kutladığı maçtır.
yanlıştır.

galatasaray'ın fenerbahçe'ye 7 gol attığı maç için (bkz: 7 kasım 2002 fenerbahçe galatasaray maçı) *
her 12 şubatta fenerli arkadaşlarıma 7 posta attığım maç.
(bkz: mektup atmak)
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

Biz de 5 kişiyle 12-0 yenmiştik. Ahahaha.

Edit: entryi girip silip kaçmış.
bugün 104.yılıdır.

sadece 7 kişiyle 7-0

ya 11 kişi olsaydık
şunu hatırlatan adamlar ingilizle yan yana gelse "of çanakkale'de ne koyduk ama :dddd" diyebilecek mi acaba. 100 sene geçmiş amın oğlu, dedenin dedesi bile zor yetişmiş sen burda muhabbetini yapıyorsun.

unutmadan ekleyeyim, daha yakın tarihlisi var:

(bkz: 6 kasım 2002).
unutmadan ekleyelim daha da yakın tarihlisi var

(bkz: 11 Mayıs 2005) üstelik kupa doğurdu.