bugün

Kuran'dan bahsediyor Allah'tan bahsediyor dikkat etti iseniz.
işte bu tür insanlar yüzünden islam, islam olmaktan çıkıyor. Soğuyor insanlar..

Çoban nereye giderse, koyunlar da oraya gider.

Din istismarı ile doğru orantılı ilerleyen istismar türüdür. Çobanın da, asılması gerekir.
Videonun basinda medeni basladilar muhabbete, dedim ki yoksa dovmeden mi gonderecekler bu orospu cocugunu. Burasi Turkiye cunku, yargiya birakmayacaksin isini.
Bu olaylar özellikle bu yıl o kadar çok olmaya başladı ki neredeyse artık normalleştiyor. Türkiye'de her 4 saatte 1 kadın tecavüze uğruyor, çocuk istismarı ise 3 ailede 1 oranında. Bunlar sadece istatistik değil bunlar korkunç istatistikler. Sadece 5 ayda bir hastanede 15 çocuğun hamilelik girişi yapılmış ve bu çocukların en küçüğü 12 yaşında.

Bunların sebebi ne araştırılmalı. Bu insanlar bir anda pedofili olmuyor, bir anda bir haber ile ortaya çıkıyorlar ancak yıllardır kaç çocuğu taciz etmiş, kaş çocuğa istismara bulunmuş tahmin etmek mümkün değil.

Bu insanlar bir anda bu kadar iğrenç olmadı ama bunu ortaya dökebilecek cesareti bir anda buldular. 6 yaşında çocukla çocukla evlenilebilir diyen bir sözde din adamının ardından onlarca din adamı 12 yaşında kız 9 yaşında kız hatta bir tanesine göre yeni doğmuş bebekle bile evlenilebilir diye fetva verdi. Halk bu olaylara tepki gösterirken aklı başında din adamları bu fetvalara tepki gösterirken diyanet bir tek açıklama yapmadı. Üstüne mağduru suçlayan bakanlar, bir kereden bir şey olmaz diyen bakanlar, sadece milletin gazını almak için idam diyen isimler bile Türkiye'nin %99u Müslümandır diyerek o pis zihniyete sahip çıktı cesaret verdi.

Artık bu olayların önünü almak ne kadar mümkün kimse bilmiyor çünkü bu olayların önünü almak için herhangi bir çaba yok. Biz burda ne kadar esip gürlürsek gürleyelim o pislik yarın mahkemeye çıksa "ben çocuğa şaka yatım o yanlış anlamış" deyip serbest kalacak ya da takım elbise giyip iyi hal indirimi alacak belki de kız bana tuzak kurdu deme cesareti gösterecek. Yasalarda boşluk olabilir ancak her hakim ve savcının bu boşluğun sürekli kötüye kullanılmasına izin vermesi hukuk sisteminin değil hakim ve savcıların kalitesizliğini gösterir.

Örneğin;daha iki hafta önce neredeyse birbirinin aynı iki istismar davası oldu ikisinde de baba iki çocuğunu uzun yıllar istismar etmiş. Biri 17 yıl ceza aldı ve iyi hal indirimi ile cezası 14 yıla indirildi 9 yaşındaki kızının geceliği ve iççamaşırında babasına ait meni bulunmasına rağmen. Digeri 118 yıl ağırlaştırılmış ceza aldı. Olaylar aynı cezaların arasında uçurum var. Bu neden böyle bunun neden bir standartı yok, bunun neden bir denetimi yok?

Bu sorunlar halledilmediği sürece lanet olsun ki bu olayların ardı arkası kesilmeyecek. Her gün bunun gibi üç beş haber görüp yapana küfür etmekten lanetler yağdırmaktan ileri gidemiyoruz. Her gün kadınlarımız çocuklarımız ruhen e bedenen katlediliyor ve biz hiçbir şey yapamıyoruz. Ve en acısı da bizimle birlikte küfür eden lanet eden insanların içinde bunlar var, bu pislikler bizim içimizden çıkıyor.
Seneler evvel şu yaşlarımda taciz edilen biri olarak söylüyorum, tarifi yok..

Her "taciz-tecavüz" haberinde olduğum gibi ellerim titriyor.

Şimdi saatlerce yazsam da, çıkıp sokağa bağırsam da geçmiş adına değiştiremeyeceğim şeyleri gencecik miniminicik evlatlar için söylemek gerek!

Bilinçlenelim artık ne olur!

Aman duyulmasın, aman ailevi ilişkilerimize zarar gelmesin diye diye kurban ettiniz evlatları!

Öyle caddelerde idam diye bağırmakla ya da "kimyasal hadım" la olmuyor işte lan! Zihinleri sapık bu şerefsizlerin!

Ne olur çocuklarınıza, çocuklu ailelere söyleyin; evlatlarına mahrem yerleri, iyi ve kötü dokunuşu ayırd etmeyi öğretsinler.

Her koşulda, tehtit her ne olursa olsun ailelerine söylemeyi, çocuklarının yanında olacaklarını dile getirsinler.

Sonra bu haberler herkese yayılsın...

Belki koynundaki karısı bile bilmiyor bu şerefsizi.

Adresi bulunup mahallesine pankartlar asılsın.

Haberlerde boy boy yer alsın ki bu şerefsize kimse iş vermesin, kimse arkadaşlık kurmasın.

Ve en önemlisi, tacizden tecavüzden istismardan hüküm giyenlere, dava açılanların tam alnına devlet kalıcı bir simge ile dövme yaptırılsın!

Evet bak bu fikirde çok ciddiyim!

Bu şerefsizleri her gören tanısın! Böylece ceza evinden çıksa ya da salınsa dahi oluşturduğu tehtit minimuma indirilsin!

Dilimin ucunda söyleyecek çok sözüm var.. ama ne söylesem içim soğumuyor. Geçmiyor sancım...

Her haberde irkiliyorum..

Yayın haberi, yayın herkes görsün bu şerefsizi... susan/ susturulan kız çocuklarının sesi olun.. ne olur...
Vazelin getirin su servisciyle bi ilgilenelim...
en hafif ifadeyle orospu çocugudur.swinger mahsülü piç.
Tamam işte geçen yine yazmıştım,halk kendisi verecek cezasını diye,yoksa bu işlerin önü hapse atarak alınmaz.ha birde kurandan bahsetmiş eder tabi can haliyle o an hristiyanla olur ataistte..
şoförü bana verseler iyice bir istismar etsem pezevengi.
türkiyedeki binlerce bu zihniyetteki okul servisi şoförlerinden sadece birisi.

servis şoförünü torpile göre alırsan olacağı bu.

bir zamanlar bir haberde görmüştüm adamın birinin adam yaralama ve çocuk istismarı kaydı var çocuk servisine şoför yapmışlar.

videoda yapılan şeyi de tasvip etmiyorum bu arada. az dövmüşler.
şimdi artmadı.önceden de vardı fırsatını bulan küçük çocuga yanasırdı ama medyada duyulmazdı.artık böyle ifşalarla biraz olsun caydırılabilir hapis felan kar etmez.onada psikolojik şiddet yapıcaksan hergün yalvartıcaksın.kayseride tanıdıgım çoğu serviş şoförü aynı bok.hepsi halleniyor çocuklara kucagına oturtucak elinden gelse.tiksiniyorum.
O kadar tiksinç ki midem bulandı.

senden çocuk yapıcam ne demektir abi. Ne iğrenç insanlar yaşıyor bu ülkede.

Videosunu çekip videoda daha lisan-ı münasiple konuşup bu pezevengi öttürmeleri yeterli olabilirdi. Videoyu kapadıktan sonra da küfredeceksen, doveceksen döv.

Yok orospu çocuğu yok bilmem ne. Gereksiz şeyler. Muhtemelen Caydırıcı olsun diye çekiyorlar ama faydasız.

Dayak seansı daha gizli ve yıpraticı, olmalıydı hazır adam itiraf da etmisken. sonra teslim et polise.
Bu ve bunun gibi sapıklara giydirilen entryleri eksileyenler de sapıktır. Sen girip pedofili bir orospu çocuğuna küfür yağdırırken gelip seni eksileyen piç kendi üzerine alındığı için bunu yapıyor. Sözlük yönetiminden bu tiplerin bilgilerinin emniyet ile paylaşılmasını rica ediyorum.

Sözlük potansiyel sapık kaynıyor.
annesi misafirlikte yapmıştır bunu sabah sabah sinirlerim alt üst oldu. bu ve bunun gibilerinin gözünü korkutacaksın bir tanesinin kafasını kesivereceksin çocuk istismasrının sonucu budur diye.
Sevgilisi ile sarıldı diye millete saldıran “çok delikanlı zırtolar” bu tür olaylarda nerde acaba?

Senin ben evveliyatını...
Seni hakim bırakırsa onun da evveliyatını...
az dövmüşler. söyleyebileceğim tek şey bu. bir direğe bağlayıp boynuna tabela asacaklar. tabelada "tecavüzcü" yazacak en yalın hali ile. yoldan geçen herkes 1-2 tane vuracak ağzı burnu darmadağın olacak. iyice hilkat garibesine dönünce polise mi veriyorlar kime veriyorlarsa verecekler.

ecinni nickli yazar arkadaşa ise sonuna kadar katılıyorum. aramızda potansiyel sapıklar var maalesef. bu tarz başlıklara erkeklik yapıp gelip içlerindekini yazamadıkları için ipneliğe vurup eleştirenleri eksiliyorlar ve başka başlıklarda "duyar kasiyürler" diye gizliden gizliye içlerindeki iğrençliği bastırıyorlar. oysa madem karşı değiller böyle şerefsizliklere gelip açıktan yazsınlar "ben olsam ben de taciz ederdim" diye. bunlar da içlerinde bu servis şoförlerinden yaşatan potansiyel tacizci yavşaklar işte.
az dövmüşler. bak abartmıyorum. verin bunu bizim elimize kadıköy de ibreti alem için meydanda öyle şeyler yaparız ki bir daha bırakın çocuğu taciz etmeyi, çocuk severken bile 2 kere düşünür lan skerler mi diye.
Bu sıralarda çokça servis edilmeye başlayan haberlere bir örnek daha , sanırsın ki önceden bunlar olmuyordu da şimdi şimdi olmaya başladı . insanın olaya midesi bulandığı kadar , yapılmaya çalışılan algıya da midesi bulanıyor.
Anladık sapıkları öldürmek istiyorsunuz sevgili devlet büyükleri, tamam ama idamı kaldıran kişiler de tam olarak sizlerdiniz. idamı kaldırırken kahraman, idamı getirince kahraman , ne ala memleket pek unutkan bir halkız ne de olsa .
Haklısınız parandeli taklalar konusunda bir hayli ustalaştınız.
iyice kaybettik kendimizi, iyice....
Çocuğu parka götürürüz, kaçırılır.
Parka gitmesin, sokakta oynasın deriz, komşunun biri tecavüz eder.
Anaokuluna göndeririz, orada dayak yer.
Servise veririz, ya serviste unutulup ölür ya da tacize uğrar.
Okula gider, öğretmeni ya da müdürü taciz eder.
Spor/sanatsal faaliyetlere göndeririz, orada da tacize uğrar.
Sevdiklerimizi ziyarete, bayramlaşmaya gideriz çocuk kaçırılır.
Yolda sakin sakin yürürken/oynarken itin biri gelir şiddet uygular.
Ailede birinin sapkinca bakışlarına, zihnine maruz kalır.
Var da var söylenecek çok şey....

Ne yapalım bu çocukları? Nasıl koruyalım? Eve hapsetmek, sosyal yaşamdan uzak tutmak ne kadar etkili olur? Hiç arkadaşı olmayacak mı? Hiç sevmeyecek mi? En önemlisi hiç kimseye güvenmeyecek mi?
(bkz: levent metin)