bugün

Saat 20:30'da vodafone park'da oynanacak olan süper lig 2020 21 sezonu 41.Hafta maçı.

Beşiktaş'ın şampiyonluğu garantilediği maç olacak.
Bu maçta karagümrük sk'ün birşey yapacağını düşünenlerin avuçlarını yalayacağı maç.

Karagümrük bjk ile panpa olan bir takım. O kadar takıma kök söktürürken, kendi sahasında(ki sahası da yok karagümrük'ün) 4-1 yenilen takım, böyle önemli bir maçta, hele kendilerinin bir amacı yokken, puan alacağını düşünmek hatadır.

Bu maçla bjk şampiyonluğu neredeyse kesinleştirmiş olacak.
büyük bir ihtimalle bjk'yi üzmeyecekleri bir maç gibi görünse de, garip bir his, garip bir koku var havada..

bir maç.
beşiktaş en az 2 farklı kazanır.
Lan butun sene başının etini yiyip, son haftalar Mac başlığına giren yok, ne Komik ülke ya. Mac başlamış.
ülker bekleniyor.

ama donmasın lütfen, sıcak seviyorum ben eheh.
umarım beşiktaş bugün şampiyon olur da tam kapanma patlar gider.
beşiktaş stada taraftar almış tezahürat yapıyorlar.
beşiktaş aşırı gergin.
beşiktaş şampiyonluğu verecek galiba böyle bir şey yok.
içimden Karagümrük atacak gibi geliyor. Hemde kontradan.
beşiktaş bu maçta acayip şanslı karagümrük neleri kaçırdı.
hakem çok komik bir sarı kart verdi. karagümrük 10 kişi.
karagümrük 2-1 yaptı oha neler oluyor.
ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh faulden gol atarsın hee maca seyırcı alırsın heee o maça taraftar alan takıma 5 mılyon euro ceza kesmezse tff onların ayıbı olsun bugunden sonra...
Sanırım Karagümrük beşiktaştan aldığı üç puanla kümede kaldı. işte zamanında eline fırsat geçmişken fişi çekemezsen ligi üç hafta önce kafada bitirmiş Konya’dan beş yiyen Karagümrük gelir ibneliğini yapıp sana böyle köpek gibi oynar
pardon sormayı unuttum bu sergen yalçın ın şampiyonluk tecrübesi var mıydı? fatih terim bu işin kurdudur adamı ziker zuhahahaa.
Nskala iki goldede ofsayti bozdu .sampiyonlugu verdik.
bu akşamki mağlubiyet direkt bülent uslu'ya yazar. ortada hiçbir şey yokken paranoyak şizofren aqduğum karagümrüğe iftira atıp ortalığı karıştırdı. Bjk taraftarı bu lavuğu Kartal heykeline asmalı.
Şu maçı almış olsak yer siyah gök beyazdı şimdi.