bugün

Rize'nin zayıf rakibine acımayacağı maç. Zorlanmadan kazanır.
Fenerbahçemizin sağlam bir galibiyetle başlaması beklenen, yeni sezon açılış maçı.

(bkz: sevemez kimse seni benim seni sevdiğim kadar)
Kümede kalma mücadelesine aday iki takımın zorlu karşılaşması. ilk hafta olduğu için kazanan kendini şampiyon zannedecek, ancak ilerleyen haftalarda herkes yerini bilecektir.
Lig belası mı başladı yine nefret ediyorum.
Bir adet maç.
Rüyamda gördüm fener yeniliyordu.
Rize nin sağlam geçireceği maçtır.
ayda yılda bir fener'e iddaa oynadık bizi kanser etmez yine umarım.
Fenerin santraforu frey... geçen sene almanya ikinci liginde 4 gol, 3 asist yapmış. Pek fazla bir şey söylemeye gerek yok.

Muruqi daha transfer olmadı, neden oynatmazsın ki? Türkiye ligindeki bu saçmalığı anlamıyorum. Gavurda böyle değil, adamlar transfer olan oyunculara ihtiyaçları varsa oynatıyorlar, bir de bizimkilere bak.
Alt sıraları ileri ki günlerde ilgilendirecek maç..
Frey'e bir şeyler olmuş. Vay be. Tabi ki yedek olması bile zor ama şu oyunla en azından 3. Yedek olabilir o derece.
Topu ceza sahasında elle kesmeye nerdeyse penaltının verilmeyeceği maç. Şaka gibi. Var'a gitmeye gerek mi vardı gözünün önünde olan pozisyon için?

Amına koduğumun himmeçileri de, fener penaltı sezonunu açtı diyor. Verilmese miydi be dalyarak?
penaltıyı kaçıran canerin özgüveni bir tarafına kaçtı.*
Rize attı.1-0.
hahahahahahahaha.
komedi gibi penaltımsıyla fenerin kollandığı maç. bu sene de bu dandik takımı osuruktan penaltılarınızla şampiyon yapamayacaksınız boşuna uğraşmayın.
Rize 1 penaltıbahce 2.
Himmetçilere ve kargalara koyduğumuz maç. Rize'nin golüne rizelilerden daha çok seviniyorlarsa, biz de şu an rize'ye değil onlara koyduk.
Arda kardeşler sağ olsun olmayan bir penaltı vererek kuponumun tutmasını sağladı. Böyle penaltı mı olur lan? ahahaha
Serdar tatlı geldiğini bu kadar belli etmeseydi bari insan az çaktırmadan yapar. Her maç ikişer ikişer çalacaksanız boşuna koşturmasın o kadar takımlar.
ikinci penaltının bildiğin leş olduğu bir maç.
su pozısyona penaltı dıyen gıtsın voleyboll basketboll felan seyretsın yazık seyır keyfıne
adam dırsegını yerınden bıle oynatmıyor fenerlı adam gelıyor adamın dırsıgıne yuzunu koyuyor hadı bunu geç lan su pozısyonu agır cekımde ızleyın adam yuzune dırsek yemıs olsa o sekılde hava pozısyonuna zıplayabılırmı adam ne hıkmetse dırsek yıyor ama ardından havaya zıplıyor o arada yuzunu bıle tutmuyor ama baktı topa vuramıcak dumenden atıyor kendını yere yuzune dırsek yıyen adam yatar yere yuzunu tutar bırakın bu kolpaları gözlukle ızleyın su pozısyonları.
Fenerin defans sos veriyor yine.
Şimdi sakin olun ve elinizdeki decoderi yavaşça yere bırakın.
Şahsen Çaykur Rizespor un yenilmesine çok sevindim. inşallah düşerler pezevenkler.
genel olarak fenerbahçe'nin pek de bir cacık olmayacağı sinyalleri verdiği maç. rizespor son 20 dakika kendi sahasına fazla kapandığı için puan kaybını hak etti. fakat fenerbahçe defansı s.o.s. veriyor. arka kaçırılan toplarla rizespor 2-3 tane net gol pozisyonu buldu. 59.dakikada gelen golden hemen önce 55.dakika arka arkaya 2 net gol girişimi ve ilk yarının sonlarında 2 adet net kontratak yakalandı ama değerlendirilemedi.

hakem elini taşın altına sokmasa sabaha kadar oynansa 1-1 bitecek ve fenerlilerin stoper hattını sorgulamaya başlayacağı, erol bulut'un oyuncu değişikliklerinin eleştirileceği bir maç olacaktı.

verilen rezalet penaltı kararından sonra rizespor teknik direktörü tomas "20 yıldır türkiye'de futbolun içindeyim. böyle penaltı görmedim" demiştir.

ahmet çakar, erman toroğlu ve birçok gs-bjk kökenli yorumcu doğal olarak "penaltı değil" deyip türk futbolunun geleceği hakkında kuşkularını dile getirirken

rıdvan dilmen "kurallar buna penaltı diyor. futbolcu açısından bakılınca bana göre de penaltı verilmemesi lazım" .

tuncay şanlı ise "ceza sahası dışında böyle fauller çalınıyorsa penaltı da verilebilir" .

selçuk dereli ise "vermeseydi kimse bir şey demezdi" demekle yetinmiştir.