bugün

Almanya'nın Münih kentinde yaşayan 103 yaşındaki sinema ve ses sanatçısı Johannes Heesters, 90 yıldır tiryakisi olduğu sigarayı bıraktı. Bild gazetesinin haberine göre, sigaradan 90 yıl sonra nefret ettiğini söyleyen sanatçı, son sigarasını içerken görüntülendi. Heesters, sigarayı bırakırken, nikotin bantı ya da hap kullanmadı. Yaşlı adam, ''Soğuk algınlığına yakalanınca sigara içmeyebildiğimi fark ettim'' dedi. Günde beş ya da altı sigara içtiğini söyleyen Heesters, ''Bir sanatçı olarak sesime dikkat etmeliyim'' diye konuştu.

http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=72253,5
(bkz: sigara sağlığa zararlıdır) * *
(bkz: 103 yildir iciyorum bir bagimliligini gormedim)
Sigara bırakmanın yaşı yoktur özdeyişinin en güzel ispatıdır. acı olan bu özdeyişi şimdi kafamdan atmış olmamdır.
(bkz: 90 YILDIR iÇiYORUM BiR FAYDASINI GÖRMEDiM)
(bkz: zirvede bırakmak)
g.t korkusunun en yüksek dozajda olduğunun ifadesidir.
(bkz: olum korkusu)
(bkz: got korkusu)
ismi isitabari ile bunu :
johannes
hak eden tarafından gerçekleştirilmiş , zırtoca davranıştır.
daha vahim midir bilinmez ama bir de şöyle bir durum var.
(bkz: 103 yaşında sigaraya başlamak)
son paketi adamla birlikte gömülmelidir.
sokarım böyle sigaraya 103 yaşına geldim hala öldürmedi beni diyerekten bir tepki bırakması da olabilir..
-akif abi sigarayı bırakmışın
+tabi yiğen bi yüzüç daha mı yaşıycam *
(bkz: göte giren şemsiye açılmaz)
(bkz: sırat köprüsünde namaza durmak)
Sigara firmalarinin da işin içinde olabileceğine dair komplo teorilerine gark oldugum; "Bakin 103 yasinda olmedi; ama simdi birakiyor." diyerek son eyleminde kamuyu ilgilendirecek ornek bir davranis oldugunu ve basına cikmayi hakettigi gercegini gosteren gizli bir reklam olarak algıladığım * * olay.
-abi 90 yıl içip sigarayı bırakmışsın neden? bıktın artık tabi.
+yok lan. winston 3 buçuk oldu. emekli maaşı yetmiyo artık.
(bkz: geç olsun güç olmasın)
(bkz: sigara içen en az 100 yıl yaşar)
(bkz: Johannes Heesters)
(bkz: hani sigara öldürürdü)
(bkz: adam 100 yaşını geçmiş be)
ve burdan çıkan sonuç
(bkz: 20 yaşında sigaraya başlamak)*
-emmi sigarayı bırakmışın
+bıraktım yeğen, zorlamaya başladı artık, yokuş çıkarken nefesim kesilmeye başladı son aylarda.
-!?!
artik sigarayi yakacak mecali kalmadigi icin birakmis olmasi muhtemel german kisilik.
104 yaşında bırakmaktan iyidir.
(bkz: 103 golle şampiyon olmak)
hayatı futbol sanan mal free your mind
sigara onu bırakmadan kendi sigarayı bırakmak istemiş olan 103 yaşındaki kişidir.
sigarayı bıraktıktan sonra, ciğerlerin 10 senede düzelmesi gerçeğini düşünecek olursak yaklaşık 115 yaşında sağlığına hiç yoktan kavuşmuş olacak adamdır.
güncel Önemli Başlıklar